Wpis z mikrobloga

Najgorsza wigilia w moim życiu :(
Pierwsza wigilia po ślubie, uzgodnione ze najpierw jedziemy do teściów później do mojej mamy. Umówieni byliśmy że będziemy tam około 19. Udało nam się przyjechać o 18 i co? G---o. Wszyscy po kolacji, po dzieleniu się opłatkiem i pytanie od mamy czy odgrzać nam coś. Serio k---a... A najgorsze w tym wszystkim ze od ślubu starszej siostry, przez 8 lat wiecznie trzeba było na nią czekać z wigilia i nie było mowy żeby zacząć wcześniej, zawsze zaczynaliśmy około 19. A w tyn roku zaczęli wcześniej bo dziewczyna brata musiała jechać do mamy. Serio? Poczułam się zmieszana z błotem, przepłakałam pół wigilii bo dla mnie to mega ważne a rodzina potraktowała mnie u męża gorzej jak zbłąkanego wędrowca. Może przesadzam, ale musiałam się gdzieś wyzalic () #wigilia #zalesie
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ExitMan: to u mnie było odwrotnie. XD Najstarszy, czyli ja ma być jak najbardziej dojrzały, młodsi mogą mieć wszystko. A potem zdziwienie, że są rozwydrzeni.
@bacilluscereus: opko, nie przejmuj się. Ja, mimo bycia najstarszym, jestem tym nie ulubionym dzieckiem i jest w pytę. Zero dram, robię co chcę i jak komuś się coś nie podoba to zawsze mogę wypierdzielić jeszcze dzisiaj. Obecnie leżę połamany i wczoraj zapomnieli o
  • Odpowiedz
@bacilluscereus: odbierasz to bardzo personalnie, a nie było to na pewno wymierzone w Ciebie. Pewnie już wszyscy byli, czekali - ludzie się mało znają w dzisiejszych czasach, niezręczna cisza i te sprawy więc zaczęli wcześniej żeby coś się działo. Tak jak mówisz - przyszła ta dziewczyna brata, musiała wyjść wcześniej to pewnie nie chcieli jej niegrzecznie pożegnać przed kolacją.
  • Odpowiedz
Boże ludzie. Wyraźnie jest napisane że byli umówieni na 19 OP przyjechał o 18 i już po wszystkim. K---a jeden jedyny dzień taki w roli gdzie jest cała magia i charakter świat a rodzina jej to zepsuła, nic nie pisząc wcześniej czy żadnych przeprosin. A wy wykopki piszecie żeby nie przesadzała i kobiety to ale widziwiaja no k---a xd wasza empatia to level master.

@bacilluscereus współczuję i mam nadzieję że te
  • Odpowiedz
nie rozumiem kobiet xD u mnie w rodzinie tez wiecznie dramy ale zawsze napedzane przez kobiety a faceci sobie w tym czasie gadaja normalnie i kulturalnie popijaja alko na rozluznienie. A baby laduja w kuchni i obgaduja wszystkich, zawsze cos jest zle i dramy gorsze niz na YT ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bullsh1t: u mnie też, ale to wynika z tego, że ci faceci sobie siedzą
  • Odpowiedz
@ExitMan: Ten obrazek pokazuje dobitnie jak traktowana była moja narzeczona w ich rodzinie i w sumie dalej jest tak, że jej starsza siostra na pierwszym miejscu. Zresztą pare razy już rodzice jej pokazali przy mnie właśnie kto jest ważniejszy.
  • Odpowiedz