Wpis z mikrobloga

czy sklep może tak o sobie anulować zamówienie ratalne, po tym jak przez 2 tyg go nie wysyłali? ja sobie już opłaciłem połowę rat w tym banku bo to były 0% i później chciałem sobie spłacać normalnie. pierwszy raz to robię i takie jaja. teraz sklep musi odesłać hajs do banku, i oni zwrócą kasę mi? czy mam już jakieś niezbyt dobry wpis z #bik z tego powodu, gdybym znowu chciał coś wziąć?

chodzi o #mediaexpert

#raty #banki #kredyt #raty #finanse
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@semperfidelis: spoczko, myślałem po prostu, że ta umowa kredytowa zostanie tak jakby anulowana i będę miał już zapytania w BIK albo jakiś stary kredyt a właśnie chciałem sobie coś wziąć, żeby było, że ja dobry chłopak i spłacam na czas itp.

dzięki
  • Odpowiedz
żeby było, że ja dobry chłopak i spłacam na czas itp.


@bartuszdebski: Po co ci to? :)

Umowa kredytowa jest między Tobą, a bankiem. Z tym, że bank zamiast bezpośrednio Tobie, przelał kasę sklepowi. Ale sklep nie jest tutaj stroną.

Także luzik, nic się nie dzieje (poza tym, że nie dostaniesz towaru).
  • Odpowiedz
@semperfidelis:

Po co ci to? :)
być może się mylę, ale po prostu chciałem mieć większy scoring a on na pewno troche się podnosi, jak spłacam raty na czas i oddaję hajs szybciej? nawet jeśli to nie jest prawda, to w najgorszym przypadku po prostu zapłaciłem połowę kasy teraz, a resztę opłacę w ciągu najbliższych trzech czy tam czterech mc.
  • Odpowiedz