Wpis z mikrobloga

Ja poszedłem dalej.

Jeśli chodzi o wstawanie to wstaje o 4 rano. Od razu walę pół grama białego w nos i wypijjam duszkiem 3 kubki kawy, które mam przygotowane w termosie dzień wcześniej. Nie marnuje czasu na śniadanie, jedzenie jest dla słabych. Ubrania? Nie ubieram wcale, znaczy noszę te same przez ok 2 tygodnie po czym zmieniam na drugą parę, mam ustawione automatyczne zamawianie takich samych na amazonie co drugi tydzień i tyle, stare wyrzucam przez okno, to sobie jeszcze biedota poużywa.

Małe kroki. Małe nawyki. Optymalizacja czasu.

Efekt? Zarobiłem niemal 2137% tego co w roku poprzednim, w 2021 planuje wejść na giełdę. Muszę tylko ograniczyć czas który marnuje na pisanie, słowa są zbt dłg i nm sns tk mrnwć ltr.

elo

#bekazprawakow #antykapitalizm #neuropa #4konserwy
Kozajsza - Ja poszedłem dalej.

Jeśli chodzi o wstawanie to wstaje o 4 rano. Od raz...

źródło: comment_1608641718OhHX2VkyvEvWFkK2OpsB1s.jpg

Pobierz
  • 43
@Kozajsza:

Tu kolejny elegancki Motywator Finansowy.

Przeciętny Kowalski zbyt dużo pieniędzy wydaje na podstawowe potrzeby, tak jak -

- jedzenie
- czynsz
- rachunki
- papier do wycierania dupy

Jakby Kowalski ograniczył nieco wydatki i więcej wydawał na INWESTYCJE, to wówczas w krótkim czasie stanie się milionerem, tak jak ten Pan po lewej stronie obrazka.
N.....t - @Kozajsza: 

Tu kolejny elegancki Motywator Finansowy. 

Przeciętny Kow...

źródło: comment_1608642392tbqjlgpGTQI9KRCnQZdUPD.jpg

Pobierz
@Neubert: Tylko że na tym obrazku nie ma nigdzie napisane że w krotkim czasie Kowalski zdobedzie milion tylko , żeby zarządzać swoim budżetem inaczej . To nie jest wcale takie głupie. Mam znajomych co na przykład obstawiają mecze, nieduże kwoty ale zawsze to stówka, dwie więcej do kieszeni. Można faktycznie trochę ograniczyć zachcianki i inwestować, wcale nie muszą to być duże kwoty.
@Kozajsza:
Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i #!$%@? im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.
#wygryw