Wpis z mikrobloga

Ja poszedłem dalej.

Jeśli chodzi o wstawanie to wstaje o 4 rano. Od razu walę pół grama białego w nos i wypijjam duszkiem 3 kubki kawy, które mam przygotowane w termosie dzień wcześniej. Nie marnuje czasu na śniadanie, jedzenie jest dla słabych. Ubrania? Nie ubieram wcale, znaczy noszę te same przez ok 2 tygodnie po czym zmieniam na drugą parę, mam ustawione automatyczne zamawianie takich samych na amazonie co drugi tydzień i tyle, stare wyrzucam przez okno, to sobie jeszcze biedota poużywa.

Małe kroki. Małe nawyki. Optymalizacja czasu.

Efekt? Zarobiłem niemal 2137% tego co w roku poprzednim, w 2021 planuje wejść na giełdę. Muszę tylko ograniczyć czas który marnuje na pisanie, słowa są zbt dłg i nm sns tk mrnwć ltr.

elo

#bekazprawakow #antykapitalizm #neuropa #4konserwy
Kozajsza - Ja poszedłem dalej.

Jeśli chodzi o wstawanie to wstaje o 4 rano. Od raz...

źródło: comment_1608641718OhHX2VkyvEvWFkK2OpsB1s.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neubert: Tylko że na tym obrazku nie ma nigdzie napisane że w krotkim czasie Kowalski zdobedzie milion tylko , żeby zarządzać swoim budżetem inaczej . To nie jest wcale takie głupie. Mam znajomych co na przykład obstawiają mecze, nieduże kwoty ale zawsze to stówka, dwie więcej do kieszeni. Można faktycznie trochę ograniczyć zachcianki i inwestować, wcale nie muszą to być duże kwoty.
  • Odpowiedz
Mam znajomych co na przykład obstawiają mecze, nieduże kwoty ale zawsze to stówka, dwie więcej do kieszeni. Można faktycznie trochę ograniczyć zachcianki i inwestować, wcale nie muszą to być duże kwoty.


@alfaalenieomega: Obstawianie meczy to nie inwestowanie tylko h----d.
  • Odpowiedz
@Neubert: o k---a, to jest mocne. Przecież jak zarabiasz 2000 netto to logiczne, że lwią część wydajesz na podstawowe potrzeby. W jaki sposób ulepszyć tutaj alokację budżetu? Zacząć jeść tynk ze ścian, przestać się myć i nie korzystać z prądu? xdd
  • Odpowiedz
W jaki sposób ulepszyć tutaj alokację budżetu?


@Leninzone: Przestać srać. Przecież to logiczne. Jak nie srasz, to nie musisz kupować papieru toaletowego i możesz zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na inwestycje.
  • Odpowiedz
@Kozajsza:
Wal konia, pij w-----y i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i p----------j im p-------y, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.
#
  • Odpowiedz