Wpis z mikrobloga

W świecie perfum jest wiele przykładów potwierdzających, że niska cena nie musi iść w parze z niską jakością. Do takiego stanu rzeczy przyzwyczaiły nas już takie marki jak Lalique, Bentley czy Guerlain.

U mnie nr 1. wśród taniochów jest Moschino Forever. Bardzo nietypowy świeżak, o świetnych parametrach.
Jeden z tych zapachów, który zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, gdy poczułem go od drugiej osoby. Przepięknie wisi w powietrzu ️ Wiosna i wczesne lato należą niezmiennie do tego przyjemniacza ()

A jaki jest wasz ulubiony zapach do 100zł? Wyskakiwać z perełek ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

#perfumy
mekekeke - W świecie perfum jest wiele przykładów potwierdzających, że niska cena nie...

źródło: comment_16085448209pZvhSQseKds8l4vTRYW67.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Missoni pour homme, całoroczny, tak jak doktorek pisał, pasuje do koszuli i t-shirta. Mam 21 lat i sporo komplementów za niego, mój tata lvl 45 i na nim tez super pachną. Bardzo uniwersalny, parametry tez dobre. Tester teraz kosztuje chyba 90 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mekekeke: Moschino Forever Sailing jest genialny! Na lato, ciepłe dni, leży idealnie, a trwałość u mnie prawie całodniowa, polecam z całego serduszka (ʘʘ) choć - aż mi wstyd, że nie znam zwykłego Forever.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rain_: oj tak, całkiem nieźle go naśladuje. Z Avonu podśmiechujki często, ale mają naprawdę solidne pozycje w swojej ofercie. Dla fanów bezsprzecznie męskich pachnideł polecam Avon Premiere Luxe Oud, świetny drewniak! Polecam poczytać opinie, bo jest to naprawdę wysoki poziom w tym przedziale cenowym.
@Krisube bandyto, Ty mi tu jeszcze bardziej zachwalaj go, a będę musiał kupić jeszcze w tym roku, a miałem nic nie brać
(ノಥ,_」ಥ)ノ彡
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mekekeke: ja nie wiem co tu za perfumiarze cebularze, że nikt jeszcze nie rzucił jacques bogart one man show ruby edition


[]

@Bomfastic: miałem ruby i normalnego oms
Z rubym trzeba uważać na lato i ciepło bo potrafi zmienić się zapach, no i do biura nie zawsze jest dobrym wyborem moim zdaniem.
  • Odpowiedz
Do stawki dorzucam Halston Z-14 oraz Geoffrey Beene Bowling Green. Z14 to świetna pozycja dla fanów cynamonu, tutaj podany jest on z cytrusami przez co zapach zyskuje na świeżości. Z kolei Bowling Green to bardzo dobry wybór dla osób lubiących świeżaki w old schoolowym stylu. Oglądając piramidę zapachową tych perfum można się chwycić za głowę.
  • Odpowiedz