Wpis z mikrobloga

@fanicieplegobigosu: nie wiem jakoś nie kierowałem się czy wózkownia jest czy też nie ma przy zakupie mieszkania, nikogo się nie czepiam i jestem raczej dobrym sąsiadem, mieszkałem 10 lat i w tej chwili nie zwracam na nic uwagi - po 10 latach obcowania z sąsiadami odłożyłem trochę grosza kupiłem działkę i zbudowałem dom, liczę że za rok komuś wynajmę swoje m4 i niech ktoś inny użera sie z babciami
@klepa:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krabowski: w normalnym bloku masz kamery, to nie to co kiedyś. Choć w sumie teraz możesz chodzić na legalu z maską na ryju xdd wbij strzykawkę w oponę i zostaw igłę i po sprawie
Korytarz w bloku to nie jest prywatny #!$%@?, tylko część wspólna. Jeśli coś takiego jest wg kogoś okej, to co komu broni wyrzucać na korytarz kartony po pizzy, stare meble, wannę - oczywiście do wyniesienia na śmietnik w późniejszym terminie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Argument o braku miejsca w mieszkaniu jest dla mnie absurdalny.
@JWP1 mnie to mega #!$%@? jak schodze albo wchodzę z rowerem do mieszkania a wózek stoi na półpiętrze i zawsze o niego haczę. Czasem tak się zahaczy że muszę odłożyć rower na schodach i to jakiś odhaczyc bo wciągam razem z rowerem. Albo jak wchodzę z siatkami to też haczę. No denerwujące to jest. Wolność jednych nie może być kosztem innych. Jak chcą mieć dziecko to muszą mieć miejsce do trzymania wózka