Wpis z mikrobloga

Napotykasz problem z którym "walczą"" wszelkie nielegalne działalności czyli jak "wyprać brudne pieniądze" i legalnie wpuścić je do obiegu? Kiedyś służyły to wszelkie, trudno rozliczalne usługi i gastronomie ale to musi być cała duża sieć powiązań, teraz to deweloperka podobno do tego służy.
Nigdy nie zastanawiałeś się, dlaczego niektóre restauracje świeciły pustkami przez lata ale trwały na rynku i trzymały ceny?
Z tego co pamiętam to 75% już nie ma, słyszałem raczej o 200%.
Przeważnie kontrola jest po około 5 latach. Jeśli chodzi o budowę domu to raczej dobry sposób. Jeśli kupisz mieszkanie lub samochody to US ma informacje ze względu na opodatkowanie, ale z budową domu to nie mają nic wspólnego o ile masz działkę
@volver021: często przechodziły przez moj rachunek prywatny kwoty do 250tys i nikt o nic nie pytał.
Ale mieszkanie kupiłem na ojca bo znajomy jak kupował to dopiero się skarbówka zainteresowała skąd on na to miał pieniążki
@volver021:
posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie