Wpis z mikrobloga

Wiem, że teraz co drugi post na tagu jest o #wk ale i ja dodam swoje 3 grosze.
Owca IMO tym testem zadał mocny cios ludziom wątpiących w jego naturalność. I nie piszę tu o jakichś grubych hejterach, co śmieją się z Owcy, a sami siłownie widzieli tylko na filmikach. W jego naturalność wątpili przecież tacy ludzie jak Wałga czy nawet Tomek Grzymski, który w jednym z filmików nawiązał (nie bezpośrednio) do Owcy, powątpiewając, że natural może zrobić tak duży progres po wielu latach treningów.
Teraz wszyscy co nie wierzą w jego naturalność, od razu będą wrzucani do grupy zwolenników teorii spiskowych (w sensie: a może oddał mocz do kubka z jakiegoś woreczka co miał w spodniach, może podmienili próbkę gdy wyszła z kadru, może podrobili kartę wyników etc. etc.) w każdym razie wszystkie te przypuszczenia brzmią niepoważnie i naciąganie. Dlatego moim zdaniem nawet patryk2703 nie nagra filmu, w którym pokpiwa z tego badania.
Nie powiem, sam nie wierzyłem, że Owca jest naturalem (dalej trudno mi w to uwierzyć). Zarówno z wyglądu, jak i siły wyróżnia się nawet na tle ludzi na grubej bombie.
#warszawskikoks #mikrokoksy
  • 9
@kRpt: @Szefu: @matiimakaka: Ja od tego wszystkiego się odciąłem już długi czas temu... ale dzisiaj tag bombardowany z każdej strony o tym.

Każdy dla kogo taki test cokolwiek potwierdza, i nie widzi w tym żadnego "ale" jest dla mnie idiotom i kretynem. Takim ludziom polecam od razu zaszczepić się na covid, a następnie pogratulować Wałęsie że sam obalił komunizm i nigdy nie był żadnym agentem.
@matiimakaka: Po pierwsze wiedzial o tym, ze pojdzie sie przebadac kilka miesiecy wczesniej, nie wiem na ile wstecz te badania sprawdzaja ale obstawiam, ze kilka tygodni, a nie lat jak seba kot gadal.
Po drugie co to za problem nie wpasc na badaniu o ktroym wiesz, ze bedziesz mial pzreprowadzane, gdzie w zawodowym sporcie trzeba sobie radzic z niezapowiedzianymi (usada w ufc np) i nawet kiedys byla afera jak ktos tam