Wpis z mikrobloga

  • 20
@Erados: trzeba być debilem, i uważać ze to wina wszystkiego dookoła, tylko nie swoja. PS nie mam 20 lat, jestem prawie dwa razy starszy, a ciągnęło się to za mną z sześć lat. Sześć lat kombinowania, spłat, braku spłat, problemów z pracą, bo trzeba kombinować zeby komornik wszystkiego nie zabrał ( takie jego prawo i obowiązek), a to wszystko za mniej niż 30k pln. Owszem, obracałem hajsem, żyłem dobrze, ale problemy
  • 74
@ThomasPol: @ThomasPol i tak i nie. To nie jest kwota przez którą człowiek pójdzie na tory, ale praktycznie uniemożliwia normalne życie. Gdy już komornik wejdzie na konto prywatne - zostaje najniższa krajowa. Gdy wejdzie na konto firmowe - zabiera całość.
Nie jestem wykopowym programista 15k którzy ciężko zapracowali na mieszkanie od mamy, tylko świadom jestem swoich możliwości - wiedza / umiejętności / wartość w złotówkach.
Miałem jdg na potrzeby rozliczania się
Nie jestem wykopowym programista 15k którzy ciężko zapracowali na mieszkanie od mamy, tylko świadom jestem swoich możliwości - wiedza / umiejętności / wartość w złotówkach.


@teperkov: taki jesteś świadom swoich możliwości że się dorobiłeś komornika - i zamiast zamknąć pi#de to jeszcze opowiadasz kto ma mieszkanie od mamy xD

Daje ci max 12 miesięcy do kolejnego dołka finansowego. Małpy nigdy się nie nauczą