Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, sypię mi się życie. Teraz w okresie przedświątecznym coraz bardziej to odczuwam (,). Zniszczyłem relację z bliskimi mi osobami to tego stopnia że nie ma się komu wyżalić. Bardzo duża w tym moja zasługa i mojej obrzydliwej choroby, choruję przewlekle na cukrzycę od ośmiu lat. Teraz gdy siedzę i piszę myślę sobie że nie tak to miało wyglądać, chyba nigdy jej nie zaakceptowałem w swoim życiu. Nienawidzę tej #!$%@?. Przez czas z chorobą miałem wzloty jak i upadki, duże hiperglikemie (wysoki poziom cukru) jak i super wyrównaną na poziomie zdrowego człowieka. Jak do tej pory los oszczędził mnie od poważniejszych powikłań dzięki wyrównanej glikemii także tej wysokiej. Nie oszczędził mnie niestety przed utratą pracy u Janusza (,). Straciłem pracę 1,5 miesiąca temu, chcę być fair wobec przyszłego potencjalnego pracodawcy i informuję go o chorobie na rozmowie co chyba nie jest najlepszym pomysłem. Nie mam też prawnego obowiązku informowania go o chorobie na rozmowie. W tym czasie świątecznym który bardzo lubię,chyba coraz mniej( ͡° ʖ̯ ͡°) tym bardziej że już nawet nie wiąże końca z końcem. Nigdy nie prosiłem o pomoc finansową, i tym razem nie proszę jeśli jednak ktoś chciałby mi jakoś pomóc ogólnie przeżyć normalnie ten czas może założyć konto na Coinbase z linków podanych niżej i rozwiązać quiz. To nie bait po prostu pozostając bez pracy już kombinuję jak tylko się da, nie jestem posiadaczem krytowalut. Nie zakładam zbiórek na zrzutka czy siepomoga, uważam że nie ma sytuacji bez wyjścia i jakoś sobie poradzę może z waszą pomocą. Nigdy nie byłem dobry w gorzkich żalach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szanujcie i kochajcie swoich bliskich bo nie wiecie kiedy zostaniecie sami.

Zostawcie też z 5 plusów na pocieszenie(,)

Wrzucam linki do Coinbase na którym można rozwiązać quiz. Mi wpadnie parę groszy i Wy również coś otrzymacie za rozwiązanie quizu ok.6$ za quiz. Gdy ktoś będzie miał problem pomogę na PW.
.
COMP
coinbase.com/earn/comp/invite/5b4gvqp8

STELLAR
coinbase.com/earn/xlm/invite/k8gtfrb4

BAND
coinbase.com/earn/band/invite/d8h3g4jw

Jeśli jednak ktoś chciałby mnie wesprzeć zostawiam adres portfela BTC: 36pCAEo5ZPesqZqQSnjRc6c61chG8cEAHC

Wrzucam zdjęcie insuliny, dałbym zdjęcie ryja ale nie jest za piękny ¯\_(ツ)_/¯
#gorzkie #zalesie #btc #kryptowaluty #gielda #gownowpis
arktosnaplazy - Mirki i Mirabelki, sypię mi się życie. Teraz w okresie przedświąteczn...

źródło: comment_1608400501dY1faIdnbXvop2l6CHca8G.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zrzuć wagę (po łapię widzę, że jest co) to i cukrzyca zniknie.


@DanteTooMayCry: choruję na cukrzycę od prawie 16 lat i takie komentarze jak te wciąż mnie wkurzają. Cukrzyca jest przewlekła.

@arktos_na_plazy: nie dawaj się, przynajmniej dobrze robisz, że przyznajesz się przed pracodawcą, a nie ukrywasz tego faktu, bo potem w jakiś sposób może się to wydać.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Meanwhile, a 2011 Newcastle University study, known as the Newcastle diet, examined the benefits of a low-calorie diet. This involved reducing food intake to 600 calories per day for 8 weeks. After 3 months, 7 of the 11 people studied were free of type 2 diabetes.
  • Odpowiedz
@ogrin8080: o kurde masz to badanie? Bo ja czytałem że ograniczenie kalorii nie ma takiego efektu jak brak kalorii. Chociaż słyszałem że 600 kalorii jest tak mala ilością że organizm dalej podobno działa jakby była głodówka, więc to by się zgadzało.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: to akurat nieprawda, jeśli jesteś tłustym grubasem, masz wydzielanie insuliny zachowane (spraedzone poprzez poziom c peptydu) to metforminka, znaczną redukcja masy ciała i nawet po odstawieniu metforminy (tylko po co, złoto lek) gwarantuje że robiąc badania nie osiągniesz wyników dających rozpoznanie cukrzycy.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000:

choruję na cukrzycę od prawie 16 lat i takie komentarze jak te wciąż mnie wkurzają. Cukrzyca jest przewlekła.


Spoko. Mnie wkurzają takie jak wyżej, znając ludzi, którzy nie usiedli na dupie, bo nie byli z tych co uwierzą z góry, że się nie da i im się udało.
  • Odpowiedz
Meanwhile, a 2011 Newcastle University study, known as the Newcastle diet, examined the benefits of a low-calorie diet. This involved reducing food intake to 600 calories per day for 8 weeks. After 3 months, 7 of the 11 people studied were free of type 2 diabetes.


@Pies_Benek: https://www.diabetes.co.uk/diet/newcastle-study-600-calorie-diet.html
mądra gruba ksiązka która czytałem mówi że > 90% przypadków t2 można przynajmniej zatrzymać dietą i ćwiczeniami. Ale do tego potrzebny jest
  • Odpowiedz
@arktos_na_plazy:

dawkowanie co 36h raczej nie byłoby dla mnie


Tresiby nie dawkuje się co 36 godzin tylko co 24 - cykle działania na siebie zachodzą dzięki czemu działa właśnie tak dobrze.

Nie masz przy Levemirze problemów że ok. 2-3 w nocy glikemia opada do 60 i budzisz się z "wilczym głodem"? Ludzie często narzekają na takie problemy. Odwrotnie pod koniec działania ok 20-22 glikemia wzrasta powyżej normy. Tresiba rozwiązuje te
  • Odpowiedz
Tresiby nie dawkuje się co 36 godzin tylko co 24 - cykle działania na siebie zachodzą dzięki czemu działa właśnie tak


@Amebcio: Właśnie nie mam, miałem coś takiego w czasie remisji dawno temu ale to była jeszcze inna, nie pamiętam jej nazwy.
  • Odpowiedz