Wpis z mikrobloga

@90alexa90: @Sl_w_k_1: @ciemnienie: @mozgogrdyczka: @Lonate:

Zawsze jak o takich rzeczach słysze albo czytam to mam przed oczami te kobiety z tych dokumentów tv gdzie opowiadały, że nie zauwazyły że są w ciąży i urodziły albo do kibla w czasie przerwy przy pracy albo do wiaderka bo myślały że mają rozwolnienie, jestem ciekaw dlaczego nie robi się jeszcze badać żeby przeanalizowac XD takie przypadki w celu poznania w
@90alexa90: No nikt nie mówił, że będzie lekko, ale też nikt nie mówił, że będzie tak beznadziejnie.


Ale poważne pęknięcie zdarza się rzadko - trzeba mieć wielkiego pecha i niekompetentną położną, która nie zdąży naciąć gdy sytuacja robi się poważna.

Ja po pierwszym porodzie siłami natury stwierdziłam, że jeśli kiedyś zdecyduje się na drugie dziecko to tylko cięcie cesarskie.


@Lonate: no widzisz, a moja żona po pierwszej cesarce drugie i
@enron: Poród sam w sobie był ok, szybko i sprawnie. Bolało, ale to poród ;) Gorzej potem.
Trzy pęknięcia, przez tydzień w ogóle nie siedziałam, kolejne 2 tygodnie to było bardzo delikatne siadanie bez możliwości drgnięcia jak już usiadłam. Do tego mimo mega ostrożności, higieny to w jedno szycie wdało się zakażenie. Minęły już ponad 4 miesiące, blizny dalej ciągną mocno (chodzę do fizjoterapeuty), seks jest bolesny.

Na sali poporodowej leżałam
@ciasteczkowy_otwur: Mnie zadziwia brak podstawowych informacji jeśli chodzi np. o antykoncepcję. Urodziłam w tym roku, jestem w grupie matek z 2020r. Przynajmniej raz dziennie pojawia się post z pytaniem jak to możliwe, że wyszły dwie kreski na teście ciążowym skoro ona 2-3 miesiące temu urodziła dziecko xD Albo czy to możliwe żeby zajść w ciąże przy stosunku przerywanym. PRZECIEŻ UWAŻALI Z PARTNEREM!
@Lonate: no i tak właśnie jest, jednej pójdzie lepiej innej gorzej, jedna lepiej zniesie cesarkę inna poród naturalny... Zdrowia tak czy siak życzę, dobrze będzie ( ͡ ͜ʖ ͡)