Wpis z mikrobloga

Nawiązując do informacji z reddita , że samochody i ai to manekiny jeżdżące po wytycznych ścieżkach musiałem to sam sprawdzić i faktycznie xD można śmiało powiedzieć, że cdp red jest bezczelny z swoimi kłamstwami jakie to AI obiecywali. #cyberpunk2077
Usunelem_Konto - Nawiązując do informacji z reddita , że samochody i ai to manekiny j...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czego wy się spodziewaliście? Widząc te upośledzone tłumy w Novigradzie w Wiedźminie 3 nie spodziewałem się niczego ponad to.


@Jebiasz:
Mieli gotowy silnik, ta gra kosztowała, k---a ich mać, 300 milionów dolarów. K---a ponad miliard złotych i co oni k---a zrobili z tymi pieniędzmi, gdzie to k---a poszło? Ja jebię. Przepraszam, że tak powiedziałem.
  • Odpowiedz
@x82828: Nie radzę opluwać kogoś tylko za to, że zatrudnia kobiety (zatrudnianie na siłę to co innego). Winę raczej ponoszą zarządzający. To na nich należy się skupić.


@Okcydent: w zatrudnianiu kobiet nie ma nic złego.
Złe jest zatrudnianie kobiet które nigdy nie grały w gry z otwartym światem bo to się w głowie nie mieści, ze ta gra mogła zostać wydana w takim stanie jak teraz. Każdy kto
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: czego wy się spodziewaliście? Widząc te upośledzone tłumy w Novigradzie w Wiedźminie 3 nie spodziewałem się niczego ponad to.


@Jebiasz:
Po pierwsze, to było 5 lat temu. Po drugie, Wiedźminowi zachowanie NPC się upiekło, bo tam znaczna część akcji działa się na zadupiach pokroju Velen czy Skellige, a tutaj mamy wielkie miasto z, podobno, milionami mieszkańców i dodatkowe mechaniki jak właśnie jazda samochodem, gdzie SI jest kluczowa
  • Odpowiedz