Wpis z mikrobloga

Kup w ciemno grę o której nic nie wiadomo i potem płacz że nie spełniła oczekiwań. xD
Pani redaktur puścili zwiastun, kazali zamówić. My nie poczekali do premiery i nie sprawdzili, a teraz się okazało że gra do dupy działa na naszym sprzęcie.

#takaprawda #gaming #preorderyozlo #nopreorders #gry #bekazpodludzi #dziendobry
Zgrywajac_twardziela - Kup w ciemno grę o której nic nie wiadomo i potem płacz że nie...

źródło: comment_1607758217mYoq2l4AJbj2FSMbDBip3v.jpg

Pobierz
  • 61
@ChochlikLucek:

Za to frykasy w tej wersji, jak mapa Myrtany, instrukcja czy co tam było, były całkiem fajne ʕʔ

To prawda, standardowe wydanie tej gry to jak obecne deluxe edition xD


Ale fakt, po z patchowaniu i na lepszym sprzęcie to gra jest świetna.

To prawda, mimo miałkości fabuły i dosyć dużej powtarzalności rozgrywki gra jest IMO i tak bardzo dobra i miło spędziłem przy niej czas.
@bolczan:

no bo było tłumaczenie że W3 super to i CP2077 będzie super. Redzi mają na koncie jedną dobrą grę. Preorder to można zrobić na exa od Sony na PS4, bo chyba żadna gra nie zawiodła.


Też nie można, nigdy nie wiesz czy kolejna gra danego studia nie będzie crapem, co najwyżej jest nieco mniejsze pradopodobnieństwo.
A w obecnych czasach, gdzie jest dystrybucja cyfrowa, nie ma szans żeby danej produkcji zabrakło,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgrywajac_twardziela: sam nigdy nie kupuje preorderow bo mi pc nowych AAA nie uciagnie i wolę poczekać na jakieś patche, obniżki i kompletne edycje, ale nie wydaje mi się że trzeba zrzucać winę na graczy XD

A w obecnych czasach, gdzie jest dystrybucja cyfrowa, nie ma szans żeby danej produkcji zabrakło, i preorder nie ma kompletnie sensu, a ludzie i tak zamawiają


Choćby dlatego że na premierze i tak by kupili, a