Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna z którą jestem od 8 lat (zaczęliśmy się spotykać jak mieliśmy po 16 lat) napisała taki komentarz pod postem z przystojnym facetem.
Tak jak to przeczytałem to nagle zacząłem się nią brzydzić.

Chyba czas poszukać nowej dziewczyny a tą wypierdzielić z mojego mieszkania.
#zwiazki #rozowepaski #przegryw #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1607675744l2mxWJWQZK2qtIVxmnaicu.jpg
  • 126
@miki_w: napisałem, że nie mam żadnych obaw, bo ufam swojej kobiecie i wiem że by mnie nie zdradziła, nie widzę zagrożenia nawet w najprzystojniejszym doktorze ;) Tutaj chodzi bardziej o aspekt duchowy związku i pewną intymność zarezerwowaną dla partnerów, przykre musi być Twoje życie bez odczuwania głębszych uczuć gdzie związek traktujesz jedynie jako jakiś układ. Ja jej nic nie musiałem zabraniać, przedstawiłem jedynie swoją opinię i ją uszanowała. W analogicznej sytuacji
@somskia:

Wiesz, ze kobiety patrza na to czy lekarz będzie dobry, delikatny, będzie umiał dobrze zinterpretować cytologię, usg? Twój komentarz jest dla mnie absurdalny. Nie ma to jak brać żarty z fejsa na serio. W życiu nie słyszałam od zadnej z koleżanek, ze omg idę do ginekologa, bo taki przystojny omomom. Raczej towarzyszy temu krępacja i zdenerwowanie, czy wszystko będzie ok. Wam się wydaje, ze my po prostu kochamy rozwalać nogi
@Cezik93 Mój związek jest bardzo szczęśliwy bo nie czuję oddechu kata na karku. " Przedstawiłem jedynie swoją opinię i uszanowała ją " gdyby twój związek był tak idealny ( podobnie jak twoja kobieta) to nie musiałbyś nic przedstawiać. Narzuciłes jej swoje zdanie ale bardzo ładnie i kulturalnie próbujesz to obrócić w bezinteresowną lojalność.
Dla mnie lekarze to po pierwsze koledzy po fachu a po drugie wiele lat się uczyli by być specjalistami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bgonzo: sam komentarz jest idiotyczny i w moim miłosnym życiu nigdy nie miałam żenującego (w sposób publiczny) chłopaka xD