Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna z którą jestem od 8 lat (zaczęliśmy się spotykać jak mieliśmy po 16 lat) napisała taki komentarz pod postem z przystojnym facetem.
Tak jak to przeczytałem to nagle zacząłem się nią brzydzić.

Chyba czas poszukać nowej dziewczyny a tą wypierdzielić z mojego mieszkania.
#zwiazki #rozowepaski #przegryw #logikarozowychpaskow
Pobierz Yurakamisa - Moja dziewczyna z którą jestem od 8 lat (zaczęliśmy się spotykać jak mie...
źródło: comment_1607675744l2mxWJWQZK2qtIVxmnaicu.jpg
  • 126
@Yurakamisa: właśnie dlatego różówe powinny mieć zakaz chodzenia do facetów gino, masz nauczkę na przyszłość. Zyeb ją ostro i postaw granicę albo elo.


@hansschrodinger xDDD i Ty sądzisz, że ginekolog będzie tak urzeczony narządami rozrodczymi dwudziestej tego dnia pacjentki, że zaryzykuje karierę zawodową, żeby je spenetrować? To jego praca. Rozumiem, że jak partnerka zabroni Ci chodzić do urologa, bo będzie nim ładna kobieta, to zrezygnujesz i pójdziesz do starego dziada? XD
@Olivederia: @alfka: @somskia ale jakby sytuacja była odwrotna to byście dostały szału macicy

#!$%@?, może i jej się ginekolog spodobał, może nawet by mu z chęcią na bolca wskoczyła - ale pisanie takich rzeczy w internecie jest niesmaczne i jest to brak szacunku dla drugiej połówki

chciałybyście, żeby wasz facet napisał, że by ukuł panią urolog, która badała mu siurka?
@Cezik93 Wiesz mi w związku wolno wszystko i nazywamy to zaufaniem / brakiem ograniczeń. A twoje podejście przedstawione od innej strony wciąż jest tak samo żałosne. Pozdrawiam
@Yurakamisa Chcesz mi powiedzieć, że nigdy ci nie dygnął na widok innej kobiety niż twoja dziewczyna tak? Ona tu zmokła na widok przystojengo lekarza i tyle, nie zdradziła cię z nim w gabinecie wyluzuj. Jak na heteroseksualną osobę no to dość zdrowe chyba... Mega cringowy jest ten komentarz to fakt, ale również żartobliwy.