Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa: właśnie dlatego różówe powinny mieć zakaz chodzenia do facetów gino, masz nauczkę na przyszłość. Zyeb ją ostro i postaw granicę albo elo.


@hansschrodinger xDDD i Ty sądzisz, że ginekolog będzie tak urzeczony narządami rozrodczymi dwudziestej tego dnia pacjentki, że zaryzykuje karierę zawodową, żeby je spenetrować? To jego praca. Rozumiem, że jak partnerka zabroni Ci chodzić do urologa, bo będzie nim ładna kobieta, to zrezygnujesz i pójdziesz do starego dziada? XD
  • Odpowiedz
@volodia: nie wiem czemu o tym jest wątek szczerze mówiac przeczytałem tylko pare komentarzy reszty mi sie nie chcialo, i nie pisze sie ani tego ani tego a jeszcze tym bardziej z prywatnego konta na fb gdzie każdy widzi jak sje nazywasz XD chyba spaliłbym sie ze wstydu jakbym na serio coś takiego napisał
  • Odpowiedz
@Cezik93: masz rację, zwracam uwagę, że ogólnie na kierunkach medycznych jest po 50 % mężczyzn i kobiet, a dziwnym trafem na ginekologii odsetek mężczyzn wzrasta do 70 %. Czy to przypadek? Nie sądzę¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Olivederia: @alfka: @somskia ale jakby sytuacja była odwrotna to byście dostały szału macicy

#!$%@?, może i jej się ginekolog spodobał, może nawet by mu z chęcią na bolca wskoczyła - ale pisanie takich rzeczy w internecie jest niesmaczne i jest to brak szacunku dla drugiej połówki

chciałybyście, żeby wasz facet napisał, że by ukuł panią urolog, która badała mu siurka?
  • Odpowiedz
  • 0
@Cezik93 Wiesz mi w związku wolno wszystko i nazywamy to zaufaniem / brakiem ograniczeń. A twoje podejście przedstawione od innej strony wciąż jest tak samo żałosne. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: nie wyobrażam sobie pisać publicznie pod swoim imieniem i nazwiskiem teksty o tym że widziałem fajną dupe u lekarza i chętnie bym ją ruchał. Szczególnie jeśli mam dziewczynę i ona też to czyta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Yurakamisa Chcesz mi powiedzieć, że nigdy ci nie dygnął na widok innej kobiety niż twoja dziewczyna tak? Ona tu zmokła na widok przystojengo lekarza i tyle, nie zdradziła cię z nim w gabinecie wyluzuj. Jak na heteroseksualną osobę no to dość zdrowe chyba... Mega cringowy jest ten komentarz to fakt, ale również żartobliwy.
  • Odpowiedz