Wpis z mikrobloga

Czy jakiś Mireczek jest w stanie wysłać zrzut potwierdzający dostawę od MediaMarkt ps5 z aukcji allegro, gdzie realizacja była po 15.12? Pytam, ponieważ zamówiłem na stronie MM w dniu premiery (19.12) i zamówienie się nie zmienia, na infolinię nie idzie się dodzwonić, a na chatbocie mówią, że przypisany sklep będzie realizował wysyłkę. Poszedłem wczoraj do sklepu z zamówienia i oczywiście nikt nic nie wie, jeszcze mnie #!$%@?, że się w ogóle śmiem pytać, czy wyrobią się z dostawą na 15go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5 #mediamarkt #allegro
  • 54
  • Odpowiedz
U mnie nadal nic. Status: "Zamówienie złożone". Zamawiałem przez stronę MM 19.11 z dostawą do sklepu (,)
  • Odpowiedz
@julekb: Atakuj ich na e-mail info@mediamarkt.pl żeby zmienili Ci dostawę do domu, jak i również dostawę że głównego magazynu bo tak to będziesz czekał i czekał...ja miałem realizacje przez mój miejscowy sklep...dopiero później zmienili na Sklep Media Saturn Online Polska Sp. z o.o.
  • Odpowiedz
@maciekz77: Dzięki. Właśnie do nich piszę. Może się uda to ruszyć do przodu... () Dzwoniłem nawet na infolinię, ale powiedzieli, że na razie u nich jest ten sam status co u mnie.
  • Odpowiedz
@maciekz77: U mnie tak samo. Niestety wentylator w gorszej wersji. Słychać z bliska terkotanie czy coś. Sam nie wiem co z tym robić? Wiadomo, że zestaw można tylko zwrócić i czekać na lepsze czasy.
  • Odpowiedz