Wpis z mikrobloga

Czy jakiś Mireczek jest w stanie wysłać zrzut potwierdzający dostawę od MediaMarkt ps5 z aukcji allegro, gdzie realizacja była po 15.12? Pytam, ponieważ zamówiłem na stronie MM w dniu premiery (19.12) i zamówienie się nie zmienia, na infolinię nie idzie się dodzwonić, a na chatbocie mówią, że przypisany sklep będzie realizował wysyłkę. Poszedłem wczoraj do sklepu z zamówienia i oczywiście nikt nic nie wie, jeszcze mnie #!$%@?, że się w ogóle śmiem pytać, czy wyrobią się z dostawą na 15go ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps5 #mediamarkt #allegro
  • 54
  • Odpowiedz
U mnie też ciągle

Status: Zamówienie złożone
Płatność: ePrzelew
Transport: DPD BO

wczoraj jedynie zaktualizowali płatność i dostawę
  • Odpowiedz
Uwaga Mirki, dla tych którzy zamawiali zestaw za 2750 zł w dniu premiery !W panelu Media Markt pojawił się numer listu przewozowego dla dpd!( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
Raczej wątpię, jest niedziela, wiec będzie dopiero wysyłane w poniedziałek, żeby doszło na wtorek. Ja mam w trackingu dpd info, że zarejestrowana wczoraj o 12, jeszcze nienadana. Jeżeli w sobotę nie nadali, to w niedziele tym bardziej bym się nie spodziewał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki zasmucacie mnie, bo ja od wczoraj nic nie mam, tylko, że zarejestrowana, znając moje szczęście to jeszcze przesyłka po drodze się zgubi(°°
  • Odpowiedz