Wpis z mikrobloga

Dla tych co płaczą ze gra skopana :

Konsole maja 7 lat - dzisiejsze komorki maja wiecej pamieci i mocy - tym bardzie ze w konsolach jest slabe AMD

Nowe konsole maja slaba wydajnosc RT - cudow nie bedzie

Jest juz praktycznie 2021 - gra posiada wszystkie bajery technologiczne, zeby to zobaczyc trzeba miec PC i to mocnego ( wracaja czasy gdzie gra jest robiona na PC , a nie PC dostaja okrojona grafike konsolowa)

Bledy bedzie miala kazda gra - tym bardziej z tak duzym rozmachem

Tylko PC Master Race
#cyberpunk2077
  • 44
@cin123654: Nie żebym był jakimś znawcą, ale czy rzeczywiście takie oczywiste błędy w samej grze jak telefony w powietrzu, błędy w renderze terenu i ogólne błędy graficzne nie powinny być dosyć łatwo eliminowane? Przeciez to nie są jakieś ukryte błędy na danym pikselu w jakiejś misji z 20 wyborami, tylko widoczne bugi przy samym początku gry, które powinny być z automatu poprawione. Co do wydajności i crashowania to akurat tu można
@cin123654: z informacji krążących po internecie to raczej są gdzieś na poziomie rtx 2080/rtx 2080ti także nie ma źle. Druga sprawa to za 2200 nigdy nie złożyłbym namiastki pc w porównaniu z xpudłem. Posiadam średniego pc (rekomendowane w CP w FHD) i XSX. Wybrałem wersje na konsole i nie narzekam.
@cin123654: Pamiętam premierę rdr2 gdzie przez tydzień nie dało się grać. Oczywiście nie mówię że gra słaba ale znacząco różni się od RPG cyberpunk
W GTA V gram od Xbox 360 i tam wcale żadnych błędów nie ma... :D
W cp gram i gra mi się podoba klimat itd ale jakoś bardzo jej nie chwalę. Cdp ma jeszcze trochę pracy. Sporo rzeczy jest okej ale dużo jest tez słabych. Ja trzymam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cin123654: To prawda, że na Pc będzie chodziło najlepiej. Tak chyba jest ze zdecydowaną większością gier, które wychodzą na wszystkie platformy. Jednak ciągle ludzie, którzy mają PS4 mają prawo narzekać na płynność gry. Bo dlaczego nie? Kogo obchodzi, że PS4 jest stare. Jak gra wyszła na PS4 to powinna w miarę płynnie na niej chodzić
@cin123654: Nie rozumiem jak można bronić tego co Redzi zrobili na konsolach. Ja wiem, że gracz PC-towy myśli, że każda gra na konsoli wygląda tak jak wszystkie nowe produkcje na jego gtx960, ale każdy kto chociaz raz zagrał w którąkolwiek grę z ostatnich 2 lat na PS4 zauważy, że CyberPunk na konsolach to partactwo. Sorry, ale mówimy o sprzęcie, który był w stanie udźwignąć RDR2, The last of us 2, czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cin123654: wszyscy piszą ci to samo a ty dalej swoje, na konsolach chodzą świetne tytuły ale problem cp to optymalizacja. Zresztą jeśli CDPR wiedział że na konsolach nie będzie się dało grać to gry nie powinien wydawać albo wydać ją w okrojonej wersji. Mógł też wydać ją na konsole za np miesiąc i ten czas poświęcić na optymalizację i usuwanie bugów.
@cin123654: twiedzisz, że redzi przez 8 lat robili grę na sprzęt który jeszcze wtedy nie wyszedł? Ta gra była zapowiedziana na premierze ps4/xone i 90% developu było robione na ten spec.

Gdyby sony i microsoft przesuneli next gen o kilka lat to redzi też by grę opóźnili?
Devkity ps5 mają jakiś rok, silnik, concept gry, fabuła już dawno były zrobione i zaklepane.
Jedyne co mogli podpicować na nowe konsole to textury,
@QRQ: Jakby nic nie zmieniali w silniku gry przez 8 lat - dostalibyśmy pozycję z DX11, bez bajerów technicznych. Sama gra zapewne przeszła modernizację na DX12 oraz DX12 Ultimate. sorry ale sprzęt o mocy kalkulatora raczej nie obsłuży nowych bajerów. Bez zmian technologicznych ta gra wyglądałaby w 2021 roku jak z 2013.

A tak mamy prawdziwy next gen - DX12 Ultimate , 4 efekty RT, DLSS.

Trzeba być świadomym konsole są
@cin123654 co ty człowieku piszesz, jeżeli ktoś oferuje produkt i zapewnia o kompatybilności to ma ona #!$%@? być a nie "można było się spodziewać". Babcia kupując grę wnuczkowi nie ma się "spodziewać" i analizować moc obliczeniową konsol. Lubisz jak ciebie ruchają, problem w tym że inni nie lubią. Miłego
@marv0oo: od 2.5 roku masz RT na PC - sam lecę na 2 letniej 2080 TI i jestem mega zadowolony. Karty AMD dopiero dostają wsparcie dla RT ( chociaż mają marną wydajność w RT ). Konsole praktycznie z 2021 dostają dopiero Ficzer z PC który pojawił się w 2018 roku. Tak RT to next gen grafiki - szkoda że nowe konsole za dużo nie pozwolą w grach odpalić RT - są
@cin123654: No tak tak ale problemem nie jest to jak konsole sobie z nią radzą a to ze Redzi zapewniali ze będzie na konsolach nadal świetną grą. I nie oszukujmy się ale skoro GTA na okrojonej grafie i elementach na konsoli potrafiła chodzić ładnie i płynie tak tutaj posiadacze konsoli zostali jawnie wydymani bez mydła. Gra na mocnych PC i next genach jest i będzie spoko i tutaj nie ma co