Wpis z mikrobloga

@Larsberg: pięknie sie wykopki zesrały w komentarzach, szanuje. złodziejstwo jest wtedy jak jedna osoba traci żeby druga mogła zyskać a w przypadku piractwa CDPR nic nie traci bo mu fizycznie nie zabieram płyty z grą.
  • Odpowiedz
@Matioz: Kupuję i oddaje jeśli nie spełnia wymagań i są w niej oszustwa w instrukcjach, parametrach itd. Dokładnie tak samo jak robię z grami.
Powodzenia dalej w nazywaniu czegoś takiego złodziejstwa
Sprzętu nigdy nie odsyłasz gdy coś jest nie tak? ;D Toś geniusz i frajer i tyle.
A dla mnie takie piracenie niczym się nie różni od tego. SKoro z grami nie da się w sposób 100% legalny tego robić, a
  • Odpowiedz
@albert107: Twoje porównanie jest kompletnie bez sensu. Różnica jest taka, że samochód to dobro w którym każdy samochód ma taką sumę części jednostkowych, każda z nich ma swoją wartość a w tym przypadku ogarniasz sobie po prostu licencję. Oni i tak nie zbiednieja z tego powodu, a Ty możesz tylko zyskać.
@elsky: Co to za zaradnosc? Nie lepiej mieć i dobro i 200zł w portfelu? Uczył Cię ktoś kiedyś przedsiębiorczości?
  • Odpowiedz
@Loloman: Od tego masz mechanizm steam, który pozwala zwrócić gre do bodajze 3 h. Tak samo jak zwracasz coś w sklepu RTV. Jeżeli dzialas w inny sposob, to zwykle złodziejstwo. Nie godzisz się na warunki zaproponowane przez marketerow? Nie graj, to nie jets podstawowa potrzeba, nie umrzesz nie grając.
  • Odpowiedz
@Loloman: zgodnie z Twoim tokiem rozumowania: 1. Nie ma w dolinach samochodu Porsche 911 GTS 2. Skoro nie ma demo, to kradnę takie auto spod salonu, bi w końcu muszę przetestować czy mi się spodoba 3. Skoro tym autem nie jeżdżę bo nie mam czasu tylko stoi w garażu TO NIE JEST KRADZIEŻ... ja #!$%@? - gdzie się tacy rodzą jak Ty?? ( ͠° ͟ل͜ ͡°
  • Odpowiedz
@Matioz: Powtórzę - gry często robi się tak ze w 3h
- nie wyjdę anwet z kreatora postaci
- nie wyjdę nawet z samouczka a ten nie jest wskaźnikiem jakości gry nawet jak jest beznadziejny to gra mże być ok
- początek gry jest szpanerski, dopracowany, ciekawy, a potem super nuda i tandeta

Gdyby steam i UE i ogólnie karał karmai np 100 mln złotych za kłamstwa jak w przypadku np.
  • Odpowiedz
@Niebieski40: Od tego są chociaż jazdy próbne, gwarancje i inne mechanizmy. Do tego w przypadku takich kwot można iść do sądu, walczyć o swoje i się to "opłaca"
Na tym polega dzisiejszy czas - oszukuje się dużo na małych kwotach bo NIKT przy tak absurdlanie działających sądach nie będzie się kłócił.
Gdybym mógł kupić grę. Następnie okazałoby się że zostałem oszukany, gra się zacina, wyłącza, nie działa na ustawieniach na któych
  • Odpowiedz
oho widze nadal rejestracja na TL otwarta dla wszystkich, powód do dumy widze xD


@Hydrochloridum: Ściąga się 1Gbps? ściaga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wstawki nie zdychaja po tygodniu? Nie zdychają

Nie to co kopiowanie linków z forum na wordpressie i potem wypakowywanie rar.part xD
  • Odpowiedz
@Loloman: To jak idziesz do kina na film, który ma dobre opinie, ale po 10% czasu trwania stwierdzisz że jednak beznadzieja to będziesz się wykłócał o zwrot pieniędzy czy co xD
"Kilka tysięcy odszkodowania za zmarnowany czas" - gdzie Ty gościu żyjesz, chyba w jakimś rownoległym wszechświecie
  • Odpowiedz