Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@strean: @01ab: a czy ja napisałem, że piracę? napisałem tylko, że płacenie 250 Ziko za grę której się nie widziało na oczy jest #!$%@?, nikt nie kupuje samochodu, którym się wcześniej nie przejechał. Ale już się przyzwyczaiłem, że na wykopie nikt nie potrafi czytać ze zrozumieniem i zawsze dorobi sobie jakąś historię do komentarza.
@Argonzz: no tak, zapomniałem że tu sami informatycy 15k
@albert107: niby bym się z tobą zgodził, ale uważam że dema, szczególnie na PC powinny być obowiązkiem- albo jakieś triale np na 5-10 godzin. W dobie spartaczonej optymalizacji, testowania na użytkownikach i różnorodności konfiguracji wiele gier, w ogóle by się nie sprzedało w dniu premiery. Paranoją jest że lepiej ściągnąć pirata, przetestować i kupić niż jak np. w przypadku batmana użerać się ze zwrotami.
@albert107: Bez przesady - ja prawie zawsze sciągam piraty, sprawdzam czy gra działa, czy działa płynnie i czy w ogóle mi się podoba. Jak tak - kupuje ją (i zwykle i tak przechodzę pirata, a oryginału nigdy nie instaluje :D)
Jak nie, to zwykle przestaje grać i nie kupuje. Trzeba sobie radzić w świecie marketingu jakoś.