Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki według Was dobrze zrobiłem? xD Mam dziewczynę, która jest 3 lata młodsza ode mnie, sam mam 20 lat. No i ona ma znajomych w swoim wieku, i jeden typ ja chciał obmacac po pijaku, no ale go odepchnela i poskarżyła się mnie. No i miałem go łapać, ale okazało się że kolega ma 16 lat i jakieś 60 kg wagi, a ja sam mam 190 i ważę prawie 100kg, dodatkowo cwicze sztuki walki więc uznałem, że nie będę mu nic robił, po prostu do niego napisze i powinno samo zadziałać. Tak zrobiłem, ale dostałem odpowiedź żebym #!$%@?, bo będzie robił co mu się podoba xD nadal byłem zdania, że po co mam go bić i robić sobie problemów, dodatkowo jest nieletni to większe problemy tylko z tego będę miał. Pojechałem do jego rodziców i im powiedziałem co i jak, matka patrzyła na mnie z przerażeniem, chyba myślała że jestem jakimś gangsterem czy cos XD ojciec powiedział że z nim pogada i stwierdziłem ok, zostawiam sprawę rodzicom. No ale teraz moja dziewczyna ma do mnie pretensje, że zachowałem się niemesko i powinienem go przynajmniej postraszyć na żywo xD
#kiciochpyta #zwiazki #heheszki #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcfa2ffff0989000a718a1e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 95
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze zrobiłeś, widać że jesteś dojrzały. A ta twoja dziewczynka to jeszcze dziecko. Nie to co ty. Pytanie czy warto tracić czas na takie dziecko. Na pewno jest ładna i w ogóle ale... Jesteś pewnie dojrzalszy niż na swój wiek. Pokazałeś że umiesz rozwiązywać problemy. Musisz mieć kogoś kto dorasta Ci rozumem inaczej będziesz się męczył z tym dzieckiem. A jak przez przypadek ona zajdzie w ciążę to będziesz miał
@AnonimoweMirkoWyznania: za 2-3 lata przestaniesz przejmować się takimi rzeczami. Generalnie trzeba mieć wywalone na zdanie innych i robić co się uważa za konieczne. Na tym polega według mnie męskość. A nie myślenie że ktoś sobie coś pomyśli. Podobnie obicie komuś mordeczki to ostateczność. Nie wiadomo kto kogo zna i czy ten ktoś nie będzie wiedział gdzie mieszkasz. Radzę uważać z takimi rzeczami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: wszyscy cie chwalą a jak dla mnie to typ ciebie rozjechał w wiadomości, tak się żyje ( ͡ ͜ʖ ͡) chłopak obraca ci dziewczynę i jeszcze z ciebie kpi a ty idziesz do jego rodziców, ludzie czy wy to widzicie xD i w ogóle dlaczego odpisuję na baita
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze zrobiłeś bo jak sklepiesz takiegó gówniarza i on potem pójdzie na psiarnie to masz #!$%@?, w dodatku jak ćwiczysz jakieś tam sztuki walki to w sądzie działa na twoją niekorzyść, a jak jeszcze łebek powie że mu wtedy zabrałeś telefon to będą chcieli Ci rozbój przyklepać i gówno kogo obchodzi że sobie zasłużył sąd ma w papierach że pobiłeś dzieciaka i tak to rozpatruje a ty się modlisz żeby