Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki według Was dobrze zrobiłem? xD Mam dziewczynę, która jest 3 lata młodsza ode mnie, sam mam 20 lat. No i ona ma znajomych w swoim wieku, i jeden typ ja chciał obmacac po pijaku, no ale go odepchnela i poskarżyła się mnie. No i miałem go łapać, ale okazało się że kolega ma 16 lat i jakieś 60 kg wagi, a ja sam mam 190 i ważę prawie 100kg, dodatkowo cwicze sztuki walki więc uznałem, że nie będę mu nic robił, po prostu do niego napisze i powinno samo zadziałać. Tak zrobiłem, ale dostałem odpowiedź żebym #!$%@?, bo będzie robił co mu się podoba xD nadal byłem zdania, że po co mam go bić i robić sobie problemów, dodatkowo jest nieletni to większe problemy tylko z tego będę miał. Pojechałem do jego rodziców i im powiedziałem co i jak, matka patrzyła na mnie z przerażeniem, chyba myślała że jestem jakimś gangsterem czy cos XD ojciec powiedział że z nim pogada i stwierdziłem ok, zostawiam sprawę rodzicom. No ale teraz moja dziewczyna ma do mnie pretensje, że zachowałem się niemesko i powinienem go przynajmniej postraszyć na żywo xD
#kiciochpyta #zwiazki #heheszki #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcfa2ffff0989000a718a1e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 95
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakbyś pogadał sobie z samym typkiem, bez jego starych to ok, ale jak zrobiłeś tak jak zrobiłeś to bk z ciebie xD
Powinieneś powiedzieć typkowi, że jak jeszcze raz coś takiego odwali i nie tylko z twoją dziewczyną, to się sprawa inaczej skończy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to wytłumacz jej że świat nie kończy się na skardze u Pani dyrektor tylko gdybyś mu coś realnie zrobił lub nawet tylko coś powiedział, a on by to powiedział rodzicom( co pewnie by zrobił, bo tak robi większość młodzieży, urabura król podwóra, w później pierwszy sypie) tylko tobie by groziły realne problemy z policją i jej pewnie również by się trafiło w szkole za to.
Niemęsko XD Odpowiedział dziewczyna która
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś człowiekiem, a nie prywatnym gorylem siedemnastolatki. To w sumie tylko jedna sytuacja, ale mi by się zapaliła czerwona lampka czemu moja druga połowa nie ma na uwadze mojego bezpieczeństwa (głównie w sensie prawnym), tylko się mną popisuje jak prywatnym ochroniarzem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania przyjrzyj się lepiej kobiecie i upewnij czy ta próba macania była całkowitym przypadkiem, bo może jednak sprowokowała typa. Tego typu zachowanie po stronie kobiety wzbudziłoby we mnie podejrzenia, bo jak dla mnie to zachowała się niedojrzale, prymitywnie (nawet na 17 lat), co trochę ją dyskredytuje.
  • Odpowiedz