Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki według Was dobrze zrobiłem? xD Mam dziewczynę, która jest 3 lata młodsza ode mnie, sam mam 20 lat. No i ona ma znajomych w swoim wieku, i jeden typ ja chciał obmacac po pijaku, no ale go odepchnela i poskarżyła się mnie. No i miałem go łapać, ale okazało się że kolega ma 16 lat i jakieś 60 kg wagi, a ja sam mam 190 i ważę prawie 100kg, dodatkowo cwicze sztuki walki więc uznałem, że nie będę mu nic robił, po prostu do niego napisze i powinno samo zadziałać. Tak zrobiłem, ale dostałem odpowiedź żebym #!$%@?, bo będzie robił co mu się podoba xD nadal byłem zdania, że po co mam go bić i robić sobie problemów, dodatkowo jest nieletni to większe problemy tylko z tego będę miał. Pojechałem do jego rodziców i im powiedziałem co i jak, matka patrzyła na mnie z przerażeniem, chyba myślała że jestem jakimś gangsterem czy cos XD ojciec powiedział że z nim pogada i stwierdziłem ok, zostawiam sprawę rodzicom. No ale teraz moja dziewczyna ma do mnie pretensje, że zachowałem się niemesko i powinienem go przynajmniej postraszyć na żywo xD
#kiciochpyta #zwiazki #heheszki #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcfa2ffff0989000a718a1e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 95
@AnonimoweMirkoWyznania: @xDyzio: Sztuki walki zawsze powinno się wykorzystywać w ostateczności bo nawet jak jesteś zajebistym dzikiem to byle chuderlak jak jakiś lamus znienacka wyciągnie nóż i leżysz. Nigdy nie wiesz co druga strona nosi w spodniach xD Typo bardzo dobrze zrobił że niczego nie próbował, a dziewczyna to patuska elo
@AnonimoweMirkoWyznania: no różowa ma racje tzn nie do końca. Chodziło jej o to aby pokazać, że ma niebieskiego dzika, i jak mu powie, że ktoś do niej robi zaloty to ten przerwie patroszenie upolowanego wilka z pobliskiego lasu i poleci z maczugą na suchoklatesa. Tylko, że niebieski dzik potrafi przewidziec skutki swoich działań i postanowił sprawe rozwiązac z nie naruszaniem obowiązującego prawa (takiego prawa nie było gdy ludzie zamieszkiwali jaskinie) Co
@AnonimoweMirkoWyznania: Sztuki walki to masz do obrony swojego życia w razie jak cie napadną, a nie do bawienia się w gangsterke. A młodej powiedź, że jak chce łazić na popijawy z nieznanymi typami *uj wie skąd to może się i gwałtem skończyć.
@AnonimoweMirkoWyznania: Laska pewnie sama go sprowokowała. Dobrze, że go nie pobiłeś. Jednak lepiej jak byś mu dosadnie powiedział/napisał co sądzisz o takim zachowaniu, a nie skarżył jego rodzicom. Ja bym olał taką atencjuszke.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Ode mnie propsy, z tego co mówisz złożyłbys go od razu bo to jakiś szczypior, jedyne co mogłeś zrobić to po prostu gnoja nastraszyć, podejść i zdominować go tak żeby się troszkę spocił, że dostanie listwę, a później przydzwonić najlepiej do ojca, że synuś maniane #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)