Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki według Was dobrze zrobiłem? xD Mam dziewczynę, która jest 3 lata młodsza ode mnie, sam mam 20 lat. No i ona ma znajomych w swoim wieku, i jeden typ ja chciał obmacac po pijaku, no ale go odepchnela i poskarżyła się mnie. No i miałem go łapać, ale okazało się że kolega ma 16 lat i jakieś 60 kg wagi, a ja sam mam 190 i ważę prawie 100kg, dodatkowo cwicze sztuki walki więc uznałem, że nie będę mu nic robił, po prostu do niego napisze i powinno samo zadziałać. Tak zrobiłem, ale dostałem odpowiedź żebym #!$%@?, bo będzie robił co mu się podoba xD nadal byłem zdania, że po co mam go bić i robić sobie problemów, dodatkowo jest nieletni to większe problemy tylko z tego będę miał. Pojechałem do jego rodziców i im powiedziałem co i jak, matka patrzyła na mnie z przerażeniem, chyba myślała że jestem jakimś gangsterem czy cos XD ojciec powiedział że z nim pogada i stwierdziłem ok, zostawiam sprawę rodzicom. No ale teraz moja dziewczyna ma do mnie pretensje, że zachowałem się niemesko i powinienem go przynajmniej postraszyć na żywo xD
#kiciochpyta #zwiazki #heheszki #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fcfa2ffff0989000a718a1e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 95
@AnonimoweMirkoWyznania: źle zrobiłeś i źle robisz, porady na wykopie to zły pomysł. Zdecydowana większość albo udaje tu prawilnego aniołka albo zimnokrwistego mordercę gangstera. Jeśli takiego „problemy” nie potrafiłeś SAM rozwiązać bo się „wahasz” to co jeśli się poważne pojawia. Trochę męskości więcej, sama rozmowa w cztery oczy nikomu problemów nie sprawiła, prawda taka, że obsrales zbroje „konsekwencjami”. Nikt nie mówi tu o przemocy, jakbyś go popchnął to poszedłby na policję?, do
@richmotherfucker No nasz anonim wybierał zachowanie ludzi poważnych, dorosłych. A Ty tu proponujesz aby był sebkiem którego mają się bać. No ale toż tego że się go będą bać jak dalej to sebek śmieć, którego nikt normalny nie traktuje poważnie poza resztą osiedlowych przygłupów.
Oczywiście rozwiązania o których piszesz są spoko jak rozmowa w cztery oczy. Tylko co to da jak ma gówniarza przed sobą?