Wpis z mikrobloga

@patrol411 obejrzałem 40 minutowy wywiad z nią o jej wrażeniach. Też bylo dla mnie szokiem, że babeczka jest tak niekompetentna w temacie i gatunku jaki ma recenzować. Już nie mówiąc o tym, że w ogóle czasem miała problem z przekazaniem myśli i czasem w sumie nie było wiadomo o co jej do końca chodzi np raz mówi że w świecie nie ma co robić a raz że jest za dużo aktywności. Ogólnie
@skizo: Fajnie, fajnie tylko jak jest tak mało czasu na przejście, zabugowanej jak beta, gry i napisanie recenzji to chyba oczywiste, że znacznie się to odbije na jej jakości. Ale najważniejsze, że FEMINISTCE, powtarzam FEMINISTCE, gra się nie podobała xD
Z resztą ocena 7/10 to przecież całkiem dobra nota. Dodatkowo ktoś kto ten obrazek zrobił chyba z polskiego często uciekał, bo wydaje się nie rozumieć, że recenzja to tekst subiektywny.
Fajnie, fajnie tylko jak jest tak mało czasu na przejście, zabugowanej jak beta, gry i napisanie recenzji to chyba oczywiste, że znacznie się to odbije na jej jakości. Ale najważniejsze, że FEMINISTCE, powtarzam FEMINISTCE, gra się nie podobała xD

Z resztą ocena 7/10 to przecież całkiem dobra nota. Dodatkowo ktoś kto ten obrazek zrobił chyba z polskiego często uciekał, bo wydaje się nie rozumieć, że recenzja to tekst subiektywny.


@ZaQ_1: podkreślenie
@ZaQ_1: czyli popierasz ocenę czegoś, czego praktycznie nie przetestowałeś i jest ona dla ciebie miarodajna? Naprawdę nie dostrzegasz, że ktoś siedzi na stanowisku głównie z powodu "wypełniania misji parytetów, różnorodności i wsparcia mniejszości" aniżeli kompetencji? To nie pierwszy taki przypadek, że rzeczona osoba odwala taką manianę. Ogrom wiedzy i rzetelnych informacji, a my się staczamy w stronę idiokracji, ironia losu.
@Cinkito: @system_shock: Ktoś to czyta przed publikacją, a jak nie to sami sobie winni. A skoro to nie pierwszy raz to tym bardziej widać, że specjalnie tak robią, żeby wywołać gównoburzę, a ludzie łykają to jak pelikany.

czyli popierasz ocenę czegoś, czego praktycznie nie przetestowałeś i jest ona dla ciebie miarodajna?


@system_shock: skąd ten pomysł? Żadne recenzje branżowe nie są już od dawna miarodajne.
@ZaQ_1: żeby dopuścić to ktoś musiał najpierw napisać, prawda?
Rozumiem, czyli jeśli rzetelność jest rzadkością to tego typu paszkwile są usprawiedliwione czy o co ci chodzi? Trzeba to tępić niezależnie od okoliczności, mam w dupie czy to napisała kobieta, murzyn, pigmej czy ktokolwiek, merytoryka się liczy, a nie punkciki za przynależność do którejkolwiek z grup.
@ZaQ_1: żebyś się za nadto nie #!$%@?ł, że seksizm czy coś - mam wywalone na wszystko co powyżej, póki kompetencje się zgadzają, jeśli czegoś jeszcze nie rozumiesz to przeczytaj jeszcze raz i jeszcze, może skruszysz ten beton w twojej głowie.
Nigdy nie ufajcie wykopkom. Przeczytałem tą recenzję. To solidny tekst, zwykła recenzja, wszystkie zarzuty do gry są uzasadnione. Autor obrazka nie umie czytać ze zrozumieniem, a cała reszta dołącza bezmyślnie do linczu bo ktoś nie doznał nirwany poprzez sam kontakt ze świętym cyberpunkiem. Z mojej strony EOT