Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZaQ_1: zrób recenzję mrożonej pizzy, narzekaj, że jest niedobra, ledwo co udało Ci się ją w siebie wcisnąć, że chipsy są lepsze, a poza tym to nawet jej nie upiekłeś bo nie lubisz bawić się w takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@skizo: moim zdaniem ta recka jest genialna, rzetelnie napisana i bardzo trafna, jedyny powód dla którego ludzie się do niej p--------i to że autorka jest kobietą, czysty mizoginizm :(

  • Odpowiedz
@skizo: W świecie growych dziennikarzy to nie jest odosobniony przypadek. Wystarczy popatrzeć na profil na twitterze jakiegokolwiek dziennikarza, żeby zobaczyć że chętnie zgodziliby się z taką opinią. Jeśli „lewactwo” zdominowało jakąkolwiek dziedzinę to właśnie tą, wszystko przez gamergate. Jeśli ktoś ma mnie za szura to zapraszam do sprawdzenia samemu jak radykalni ludzie zatruwają recenzje swoimi ideami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
mnie tylko zastanawia, dlaczego ktokolwiek daje jakiekolwiek j-----e o to, co jakaś głupia d--a napisała na temat tej gry.

@fegwegw: bo nie napisała tego sama, tylko pracuje dla jednego z największych portali o grach.

To tak jakby komentator na Eurosport powiedział, że Lewandowski to g---o umie, ale nie chciało mu się oglądać jego meczy. No i potem ktoś by napisał "kto daje j-----e o to co jakiś głupi gość gadał".
  • Odpowiedz
niestety to prawda, zobacz jej recke na game spocie i video z nią na ich kanale.


@stefan8800: ja tylko tyle powiem, że na avatarze wygląda na fajną laskę, a na video oczywiście grubaska. Skoro taka z niej feministka to dlaczego wstydzi się swojego ciała i robi zakłamane zdjęcia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skizo: Główny powód dla którego nie warto ufać recenzją z jakiś IGNów, Eurogamerów i innych takich serwisów. Często recenzentem jest jakiś random, którego gustów się zupełnie nie zna i ciężko taką opinię odnieść do siebie.
  • Odpowiedz