Wpis z mikrobloga

Nowa znajoma truje mi dupe od paru dni na insta i żali się, że waży 80kg (około ( ͡° ͜ʖ ͡°)) przy wzroście 165 i chce zrzucić, próbowała wiele razy (xd) je oczywiście mało (xD) i zdarza się jej klasyczny post całodniowy bez jedzenia (XD)

No ale bez śmieszków, klasycznie pomagam i mówię, weź sobie zainstaluj myfitnesspal i skanuj sobie przez tydzień-dwa wszystko co jesz, zobaczymy jak wygląda kaloryka produktów, które zjadasz i coś pomyślimy bla bla, nie. Ona szuka sobie po internecie ćwiczeń na schudnięcie (powodzenia, jak znajdziesz to podeślij xD) po 5 minutach mówi że jednak nie da rady i sie poddaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja rozumiem wiele, nawet to, że ktoś ma słabą psychę i zerowe chęci zaraz po starcie postanowienia, ale kurde, po co mi trują dupsko takimi bzdurami, jak rzeczywistej pomocy z mojej strony nie chcą xD

To tak jak iść do lekarza z prętem w nodze i po 5 minutach badania powiedzieć że nie, jednak nie trzeba wyciągać, dam rade tak żyć.

#bekazpodludzi #mirkokoksy #odchudzanie #truestory
V.....m - Nowa znajoma truje mi dupe od paru dni na insta i żali się, że waży 80kg (o...

źródło: comment_16071926981rJH3cRElPY15oTiCfN6oe.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@zakamuflowany_fetyszysta tarczyca to ostateczna ostateczność. Lub wmawianie haszimoto czy też cukrzycy. To tylko lenistwo, złe nawyki!!! Sama jestem gruba, czasem chudsza. Ale jak widzę leniwe grube laski to ja wiem co mają w głowie, sama tak miałam: nie chce mi sieeee.... wystarczy lekko zdrowsza dieta i choćby spacery na start.
  • Odpowiedz
@Victim chodzi o to, że macie razem ponarzekać na to jak to chudzi ludzie mają łatwo i źle wyglądają, bo powinni coś zjeść, a diety są niezdrowe, siłownia jest niezdrowa i w ogóle odchudzanie się prowadzi do anoreksji

Been there done that, skończyło się na klepaniu po pleckach, gdy doktur przepisał tabletki na tarczycę i ojej, nie podziałały XD chyba wina tkwiła w słodyczach, a nie tarczycy
  • Odpowiedz
zerowe chęci zaraz po starcie postanowienia,


@Victim: powiedz jej żeby się wstrzymała do nowego roku.
Raz, że przez święta może się nażreć do woli i bić rekord 85kg a nawet i rzucić się na 90 xD
Dwa, co ważniejsze, postanowienia noworoczne działają przez cały styczeń (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz