Wpis z mikrobloga

Nowa znajoma truje mi dupe od paru dni na insta i żali się, że waży 80kg (około ( ͡° ͜ʖ ͡°)) przy wzroście 165 i chce zrzucić, próbowała wiele razy (xd) je oczywiście mało (xD) i zdarza się jej klasyczny post całodniowy bez jedzenia (XD)

No ale bez śmieszków, klasycznie pomagam i mówię, weź sobie zainstaluj myfitnesspal i skanuj sobie przez tydzień-dwa wszystko co jesz, zobaczymy jak wygląda kaloryka produktów, które zjadasz i coś pomyślimy bla bla, nie. Ona szuka sobie po internecie ćwiczeń na schudnięcie (powodzenia, jak znajdziesz to podeślij xD) po 5 minutach mówi że jednak nie da rady i sie poddaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja rozumiem wiele, nawet to, że ktoś ma słabą psychę i zerowe chęci zaraz po starcie postanowienia, ale kurde, po co mi trują dupsko takimi bzdurami, jak rzeczywistej pomocy z mojej strony nie chcą xD

To tak jak iść do lekarza z prętem w nodze i po 5 minutach badania powiedzieć że nie, jednak nie trzeba wyciągać, dam rade tak żyć.

#bekazpodludzi #mirkokoksy #odchudzanie #truestory
V.....m - Nowa znajoma truje mi dupe od paru dni na insta i żali się, że waży 80kg (o...

źródło: comment_16071926981rJH3cRElPY15oTiCfN6oe.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Victim: Coś słyszałem że jak facet 'żali się to oczekuje że dostanie merytoryczną odpowiedź, kiedy kobieta się żali to niekoniecznie chce pomocy a rozmowy oŋólnie.
  • Odpowiedz