Wpis z mikrobloga

Nowa znajoma truje mi dupe od paru dni na insta i żali się, że waży 80kg (około ( ͡° ͜ʖ ͡°)) przy wzroście 165 i chce zrzucić, próbowała wiele razy (xd) je oczywiście mało (xD) i zdarza się jej klasyczny post całodniowy bez jedzenia (XD)

No ale bez śmieszków, klasycznie pomagam i mówię, weź sobie zainstaluj myfitnesspal i skanuj sobie przez tydzień-dwa wszystko co jesz, zobaczymy jak wygląda kaloryka produktów, które zjadasz i coś pomyślimy bla bla, nie. Ona szuka sobie po internecie ćwiczeń na schudnięcie (powodzenia, jak znajdziesz to podeślij xD) po 5 minutach mówi że jednak nie da rady i sie poddaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja rozumiem wiele, nawet to, że ktoś ma słabą psychę i zerowe chęci zaraz po starcie postanowienia, ale kurde, po co mi trują dupsko takimi bzdurami, jak rzeczywistej pomocy z mojej strony nie chcą xD

To tak jak iść do lekarza z prętem w nodze i po 5 minutach badania powiedzieć że nie, jednak nie trzeba wyciągać, dam rade tak żyć.

#bekazpodludzi #mirkokoksy #odchudzanie #truestory
V.....m - Nowa znajoma truje mi dupe od paru dni na insta i żali się, że waży 80kg (o...

źródło: comment_16071926981rJH3cRElPY15oTiCfN6oe.jpg

Pobierz
  • 42
@nomorelife: Tam nie ma mowy o żadnym deficycie, dlatego jej się nie chce kalkulatora kcal ściagać i mierzyć tego, po prostu #!$%@? dużo nie kontrolując kalorii, a robi z siebie księżniczkę, którą magicznie ktoś tuczy w nocy.

@MxS89: Pewnie masz rację, też to obstawiam, do czego to doszło że w 2020 podrywem jest nadwaga xD

@PrezydentSmietnikow: Fu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NoKappaSoldier73 no właśnie to samo chciałam powiedzieć Choć z drugiej str... zależy może od rozmiejscowienia tłuszczu? Mam 166cm i 90 kilo i wyglądam zupełnie inaczej. Choć wiem też że przez intensywne narciarstwo i siłowe ćwiczenia na nogi to jest trochę cięższa masa w udach. Czasem waga niekoniecznie ma taki sam wygląd u innej osoby. Przy 80 wyglądam np super dobrze. Więc duuużo zależy od układu tłuszczu w ciele, czy jest on rozlany
Jagoo - @NoKappaSoldier73 no właśnie to samo chciałam powiedzieć Choć z drugiej str.....

źródło: comment_1607195229bVDJLskyS0UpCYMPVTPMHp.jpg

Pobierz
@Victim najlepsza rada dla leniuszkow: zero przetworzonych produktów, gotowanie na wodzie lub parze, zero pierdół typu kabanosik, salami, batonik... mówię o tych na szybko z wielką ilością soli. Zero słodkich napojów. Czasem takie głupie minimum przy takiej wadze może zrobić dużo. Pchanie kogoś takiego od razu na sporty siłowe może spowodować kontuzje. Basen... to będzie rozwiązanie.
@matteo_moravietzky nie wiem o co chodzi z autoreklamą, mówię z własnego doświadczenia. A jedzenie z paczki, już z przyprawami, tzw gotowce to strasznie śmieciowe jedzenie jest. Lepiej samemu gotować. Tak samo odrzucenie napojów typu Fanta to żadne wielkie wyzwanie. Po prostu chodzi o to, żeby nie jeść byle czego
@Jagoo: Ale samo nie jedzenie byle czego nie wystarczy, trzeba po prostu wiedziec ile się je. A odrzucenie połowy produktów z diety spowoduje, ze w dowolnym momencie załamania psychicznego osoba rzuci się jak szalona na te odrzucone produkty. Albo po osiągnięciu jakiegoś celu powie sobie, ze „No, teraz mogę”. I wtedy to dopiero nastąpi odpięcie pasów. Dlatego lepiej takiego kogoś nauczyc, ze nie ma w tym nic złego, jak raz na
@matteo_moravietzky masz rację, Źle to określiłam. Chodzi mi o te wszystkie niepotrzebne dodatki nad którym np nie ma się kontroli. Akurat dalam przykład salami i kiełbasek bo sama kiedyś się tak zakrecilam, że żarłam to na potęgę zapominając o tym, a ma to zero wartości odżywczych. Chodzi też mi o to, że fajnie jest wytworzyć nawyk gotowania samemu z głową, A nie sam w gotowce. Czasem wystarczy że ktoś pokaże, że coś
@Victim ooo mam chyba fajną radę. Często my grubaski nie chcemy uprawiać sportu bo kojarzy się z bólem lub nam nie pasuje. Proponuję aby ona znalazła aktywność która pasuje do niej jako osoby. Np ja zaczęłam akrobatykę na kole (aerial hoop) oraz zajęcia z pool dance. Narty się nie liczą bo to akurat moje życie. Ale zawsze wydawało mi się, Że każdy inny sport to ból i rzyganie. Może niech ona coś