Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: pro max to niezła patelnia, ja właśnie wybrałem 12 pro i miałem podobne przemyślenia. Problemem jest dostawa, Apple dostarczy ci go w nowym roku a sklepy internetowe kłamią że mają go na stanie, po czym wysyłają maila że musisz czekać ale nikt nie wie ile
@maikeleleq a nie lepiej recenzje porównawcza przeczytać? Przecież wiadomo że wojenka w komentarzach wybuchnie, chyba że taki cel miałeś. W skrócie dla samego aparatu nie warto dopłacać do 12.

If you already have an iPhone 11 Pro - the camera should not be a deciding factor for upgrading to the iPhone 12 Pro. The improvements are marginal. The ultrawide camera has received a boost - both in daylight and low light -
@piwakk: @damian713: Max 2 tyg temu miałem Samsung s9 i nie mówcie mi ze android w 2020 roku jest chociaż dobry xD ile razy było tak ze na szybko chciałem zrobić zdjęcia, wyciągam telefon włączam aparat cyk cyk cyk i telefon do kieszeni, później w domu wyciągam włączam galerie a tam albo zdjęć brak (bo po zrobieniu zdjęcia musiałbym trzymać aparat kolejne pare sekund aby się nie wiem „zapisały” czy
skoro zależy ci na aparacie to może kup sobie jakąś lustrzankę


@Rudyzzadupia: ale pieprzenie xD I będzie tą lustrzankę nosił ze sobą cały czas w kieszeni? Telefon to najlepszy aparat - bo masz go zawsze przy sobie, a od kilku lat jakość jest już na poziomie bardziej niż zadowalającym do zdjęć z wakacji czy dokumentowania życia codzinnego. Ja mimo, że mam już leciwego 6D, to wolę na wakacje zabrać telefon Xiaomi
@Undying Ciekawe :) mam S7 Edge od 2018 roku i nie zmieniam telefonu, bo wszystko jest ok. Przy zablokowanym telefonie szybki dwuklik na główny przycisk i aparat po sekundzie w gotowości. Jakość zdjęć nadal bardzo dobra - s7 edge był jednym z najbardziej udanych telefonów Samsunga. Takie rzeczy co opisałeś to ja mam na Nokii 5.1 służbowej. Więc nie wiem jak niby to się miało wydarzyć na s9.
@piwakk: No poważnie ;) aparat w Samsung s9 robi cudowne zdjęcia ale sama aplikacja to największy syf. Proszę zrobiłem ci zdjęcie na dowód ze nagle pare miesięcy temu pojawiło się drugie kółko do robienia zdjęć, masz to na samym dole to oryginalne i nagle nad nim jest jakieś Krzywe kółko na napisie „zdjęcie” nie patrząc na to na samym środku ekranu bo to włączyłem w opcjach i ma pomagać zrobić najlepsze
Pobierz
źródło: comment_1607161134vFPm0iePwEEPGSclI833rw.jpg
@maikeleleq: bierz 11 Pro bez max, mam od roku i jest to idealny rozmiar. Ludzie, którzy wzieli 11 narzekają, że patelnia a Pro Max jest jeszcze wiekszy niz 11. Aparat w 11 Pro jest świetny, chyba nie różni się z tym w Maxie. (Jak coś to minimalnie, nie pamietam)
@Undying W Android wystarczy postawić soft od nowa i problemy znikają o ile to nie jakiś błąd software. Chociaż ja u siebie z rok albo więcej nic nie grzebałem i jest ok. Ewentualnie możesz spróbować zresetować aplikację aparat i wyczyścić jej pamięć.
@maikeleleq Ja sie zastanawiam zawsze ile kasy zarabiają ludzie, którzy wywalaja 5 kola na telefon, którym będą #!$%@? fotki kotleta na insta, wrzucac gownowpisy na wypok i przeglądać fejsa ¯_(ツ)_/¯ Ich hajs ich sprawa, ale po prostu mnie to ciekawi, bo zeby mi nie bylo szkoda kasy na cos takiego to bym musial zarabiac tyle co przeciętny wypok, czyli z 15k.