Wpis z mikrobloga

@dylon Używałem 3 soniaczy (teraz piszę z Xperii X II) i ich aparaty są przereklamowane. Kolory i światło jest ładne, ale bardzo kiepsko z trzymaniem ostrości.
S20 ultra, którego wyjąłem z pudełka i konfigurowałem osobie z rodziny potrafił się zaciąć. Owszem, 120 Hz bardzie ładnie wyglądało ale to nie jest ten poziom, tego nawet nie powinnismy porównywać do iosa. Większość osób na ziemi jak i będących tutaj na tagu nie dostrzega tego i im to nie przeszkadza. Pod katem płynności android to smutny żart i tyle. Aparaty w topowych modelach bardzo porównywalne moim zdaniem.
możliwym procesorem na Androida i za tyle nie ma nawet najtańszego iphona. Nawet za 3k nie ma, żeby był wypust z tego roku xD


@damian713: Co ty #!$%@? człowieku? o Iphone SE 2020 słyszałeś? ten procek z androida to leży i kwiczy przy tym SE.
@piwakk: W androidzie wystarczy postawic soft od nowa, a w iPhonie wystarczy odpalić aparat. Ale owszem, sa dobre telefony z Androidem, nie wykluczam, korzystam z obu ekosystemów. Bardziej pasuje mi iOS.