Wpis z mikrobloga

@skorpion666: czyli dostałeś służbowego androida za 500zl i przez jego pryzmat oceniasz cały system operacyjny xD aż szok że tacy ludzie radzą sobie w życiu bez opiekuna


@MaxVerstapen: Android jako system jest o tyle zasobożerny że trzeba patrzeć na ram, procek i baterię jaką oferuje producent telefonów/telewizorów żeby nie działał jak gówno. Mi się wydaje, że typ krytykuje telefony, a nie system
  • Odpowiedz
Jakiś grand czy coś takiego dużego


@skorpion666: Pewnie Grand Prime xD Nie ma jak porównać gównosamsunga za kilka stów do iPhone 5S za ~3k.

Swoją drogą to był wyjątkowo #!$%@? model Samsunga, bo ja kupiłem ojcu sztukę prawie nową z OLX, która miała tydzień, a potem się okazało, że była już w serwisie. Oczywiście ojciec też oddał do serwisu prawie od razu, bo telefon się zawieszał na konfiguracji początkowej xDD Potem
  • Odpowiedz
Jak ci zależy na aparacie to oczywiście, ze nowszy model będzie lepszy, ale nie jest to jakaś duża różnica. Aparat szerokokątny za to dużo poprawili dodając night mode.
  • Odpowiedz
  • 1
@Undying zacznijmy od aparatu, który często po włączeniu obraca obraz o 90% i powiększa, później przejdźmy do wpisywania czegokolwiek i z jednego krótkiego słowa robi się zlepek wyrazów. Myślę że trzeba też wspomnieć o włączającym się aparacie razem z lampą przy zablokowanym telefonie ( ten uczyć kiedy czujesz że Ci coś przy w kieszeni a to tylko nagrzana lampa, a w galerii 300 zdjęć xD)

No i jeśli wychodzi jakaś aktualizacja to
  • Odpowiedz