Wpis z mikrobloga

@damian713: to było dość dawno. Jakiś grand czy coś takiego dużego. Był tez w serwisie, bo ekran się sam wciskał. Wybierał losowe numery, dzwonił, wysyłał wiadomości, i serwis go nie naprawił, musiałem instalować cyanogena. Sprzedałem to gowno i kupiłem wtedy 5s. I od tamtego czasu mam spokoj. Pewnie teraz jest inaczej, bo na tamtym gownie nie dało się pracować. Wtedy przeskok na ios był ogromny. A teraz pewnie odczucia są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 157
@skorpion666: no właśnie, sam sobie odpowiedziałeś. To było dawno temu i wtedy Apple miał przewagę sprzętową i softwarowa. Teraz ja mam za 1500 androida z najszybszym możliwym procesorem na Androida i za tyle nie ma nawet najtańszego iphona. Nawet za 3k nie ma, żeby był wypust z tego roku xD a nie ma skoku jakości o 100procent, wątpie żeby był większy niż 10 procent nawet
  • Odpowiedz
@maikeleleq: oosbiście kupiłem 11Pro 256GB za 4600 miesiąc temu. Tylko dla koloru bym nie przepłacał :P Przesiadłem się z Androida, na którym miałem chyba telefony każdej możliwej marki. W skrócie - warto.
  • Odpowiedz
@boso_przez_wykop: Ale może przeczytaj post na który odpowiadałem, w którym było napisane ze ma najszybszy dostępny procesor i żaden telefon Apple z tego roku nie jest dostępny do 3k. Otóż nie miał racji, a ja nigdzie nie napisałem ze SE2020 jest najlepszym telefonem na rynku
  • Odpowiedz
@damian713: już jestem w ekosystemie w całości, i mi dobrze, wiec nie będę zmieniał, ale gdybym nie miał nic, to bym rozważał samsunga lub Sony wlasnie. Apple ma #!$%@? ceny. Wiem ze maja autorski system, mapy, pakiet odpowiednik office w cenie, ale ta jest i tak wysoka. Nie rozumiem natomiast skąd biorą się takie same ceny samsunga skoro system maja za darmo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skorpion666: xD powiedziałbym że to naturalne wręcz, Samsung nie czerpie zysków tak jak Apple z AppStore za każdą apke kupywaną tam tak jak i Google z Google Play. Więc powiedziałbym że iphone właśnie jeszcze tańszy. Apple robi sobie samemu też profesor, na andku Samsung ma exynosa ale i korzysta ze snapdragona
  • Odpowiedz