Wpis z mikrobloga

  • 818
Prestiżowy Gruz oczywiście żyje wbrew obawom niektórych ( ͡º ͜ʖ͡º) Generalnie jeżdżę nim codziennie 50km do pracy, póki co sprawuje się bez zarzutów. Webasto to rzecz cudowna i przewspaniała, nie wiem dlaczego byłem taki głupi i nie kupiłem auta z tym wynalazkiem wcześniej xD Za poważną robotę zabieram się w ten weekend, bo niestety poza straszną pizgawicą(a muszę ogarnąć sobie jakieś bezinwazyjne ogrzewanie do garażu na cito) w tym tygodniu też i niektóre istotne rzeczy przyszły do mnie dopiero wczoraj. Airmatic jeśli nie jest na minusie sprawuje się bardzo dobrze, na minusie po paru minutach wywali błąd i tak sobie żyje później xD Przykładowo dziś rano tył #!$%@?ło do góry w kosmos, a przód stał normalnie XD Boli trochę spalanie, bo 15L mało nie jest( ͡º ͜ʖ͡º)

#prestizowygruz #w220
Kejran - Prestiżowy Gruz oczywiście żyje wbrew obawom niektórych ( ͡º ͜ʖ͡º) Generalni...

źródło: comment_1607097268lBeuLy3jWen03GUSRZDEPD.jpg

Pobierz
  • 75
@Kejran: Jak masz webasto w samochodzie, to po co ci ogrzewanie w garażu? Podłącz jakąś rurkę do spalin i jazda. Dodatkowo możesz rozgrzać jazdą samochód to silnik odda ciepło w garażu