Wpis z mikrobloga

  • 818
Prestiżowy Gruz oczywiście żyje wbrew obawom niektórych ( ͡º ͜ʖ͡º) Generalnie jeżdżę nim codziennie 50km do pracy, póki co sprawuje się bez zarzutów. Webasto to rzecz cudowna i przewspaniała, nie wiem dlaczego byłem taki głupi i nie kupiłem auta z tym wynalazkiem wcześniej xD Za poważną robotę zabieram się w ten weekend, bo niestety poza straszną pizgawicą(a muszę ogarnąć sobie jakieś bezinwazyjne ogrzewanie do garażu na cito) w tym tygodniu też i niektóre istotne rzeczy przyszły do mnie dopiero wczoraj. Airmatic jeśli nie jest na minusie sprawuje się bardzo dobrze, na minusie po paru minutach wywali błąd i tak sobie żyje później xD Przykładowo dziś rano tył #!$%@?ło do góry w kosmos, a przód stał normalnie XD Boli trochę spalanie, bo 15L mało nie jest( ͡º ͜ʖ͡º)

#prestizowygruz #w220
Pobierz Kejran - Prestiżowy Gruz oczywiście żyje wbrew obawom niektórych ( ͡º ͜ʖ͡º) Generalni...
źródło: comment_1607097268lBeuLy3jWen03GUSRZDEPD.jpg
  • 75
@gregor40: Moja ma 240 kucyków a spalania poniżej 9 nie widziałem nigdy. A żeby zejść poniżej 10 to trzeba się baaaardzo postarać.

P.S. Śmieszy mnie podawanie spalania z liczbami po przecinku w stylu 8,8 czy 8,9. Nie można podać że pali około 9?
@bartolini9: Tak mi się wyświetla to tak podaję. Mój rekord to 6.9 na trasie z Zako do Krakowa. Tyle że start z ciepłym silnikiem, na paliwie Shell VPower. Silnik to 2 litrowy turbo boxer Subaru, 240KM w Forresterze XT.
@gregor40: jak lecisz na rekord to takie spalanie może i masz, ale normalnie to jest niemożliwe chociaż mój wazy 1900 kg a XT 1600 kg. Z moja noga to byłoby 10-12. Najsmutniejsze jest to że diesel podobnej nocy a może z większa ilością frajdy z jazdy spaliłby 8-9 litrów maksymalnie, przy mniejszym zużyciu CO2.