Wpis z mikrobloga

#afera #gownowpis

@orlen_lite hot dog jakiej jakości jest każdy wie, 9 zł to też nie mała cena... Jednak dostać coś takiego praktycznie za każdym razem to już delikatna przesada. Wytłumaczcie swoim pracownikom że parówka to nie dildo i nie trzeba jej pchać na siłę do totalnej destrukcji ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz czterypalcewnatalce - #afera #gownowpis 

@orlen_lite hot dog jakiej jakości jest każ...
źródło: comment_1606740350pR5Ei5ALMtSwivUmsdAU1S.jpg
  • 23
@czterypalcewnatalce: w sumie też mnie to wkurza, nie wiem, czy zmienili bułeczki, czy pracownicy się mnie starają, ale co HD, to gdzieś tam pęka. No to jest dramat trochę i boli, bo sam HD bardzo fajny, ale - no denerwuje takie coś, jak się sosy wylewają.

Jednakże - jak trafi się ogarnięty pracownik to zrobi pięknie, więc nie wiem, czy to kwestia olewki, czy zmiana składników.
@czterypalcewnatalce do małej bułki pchają duża parówkę albo bułka była stara bądź jeszcze nie rozmrożona ( twarda bułka o określonym kształcie, "zmiażdżona" opiekaczem. Idź z reklamacją dla nich i powiedz im o tym albo jedź do głównej siedziby do Płocka ewentualnie kręć imbe na Fejsie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@czterypalcewnatalce: trafiłeś na świeżaka, bułka jest źle wypieczona, sos źle nalany, na dodatek wsadzili ci dużą parówkę do małej bułki. Powodów multum, ale ewidentnie coś się poyebao już po zapłaceniu, czego efektem jest ten wpis. Wypiek na bułce powinien być w kratkę (żeby było widać, że człowiek pracujący za minimalną jednak poświęca dodatkowe 10 sekund dla zadowolenia klienta), bo jednak w trakcie trzeba obrócić ją w opiekaczu, żeby nie była płaska,