Wpis z mikrobloga

  • 68
Z bólem serca, ale muszę zapytać… Czy ktoś z Was nie chciałby przygarnąć małego pieska? Wabi się „Everest”, to suczka husky, praktycznie jeszcze szczeniak do ułożenia. Ma oczywiście rodowód, kartę szczepień, jest odrobaczona i od początku bardzo dobrze się socjalizuje. Nie boi się ludzi, dobrze znosi dzieci, kocha ruch i psoty. W grudniu przeprowadzam się do nowego apartamentu i regulamin budynku zabrania posiadania jakichkolwiek zwierząt. Nie mam pojęcia kto wymyślił takie bezduszne przepisy, niestety trzeba się dostosować… Chciałem go oddać siostrze, ale jej dzieci są uczulone na sierść. Miałem go wystawić na olx, jednak boje się, że trafi do jakiś handlarzy… Może tutaj znajdzie swój nowy dom? Uprzedzam, że jakakolwiek ewentualna adopcja będzie najpierw poprzedzona rozmową telefoniczną. Nie powierzę go jakiejś patologii. Bardzo się z nim związałem i nie chce, żeby ktoś go bił albo głodził, a wiem, że Polacy wręcz specjalizują się w tym. Jesli piesek do piątku nie znajdzie nowego własciciela będę zmuszony oddać go do schroniska albo uśpić :((((

#wykopeffect #pokazpsa #psy #zwierzaki #zwierzeta #husky #smiesznypiesek #pokazauto #bmw #m3 #rozdajo #warszawa
daeun - Z bólem serca, ale muszę zapytać… Czy ktoś z Was nie chciałby przygarnąć małe...

źródło: comment_1606719914zIBAnfujUDPMuAeyR4W1Mc.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@daeun: wiem że to bait i że złapałem zarzutke, ale napiszę to wyraźnie żeby była jasna sprawa.

Żaden lekarz weterynarii nie uśpi zdrowego psa. Nawet chorego bez wyraźnych wskazań do eutanazji też nie uśpi.
To że za komuny może tak robili, tego nie wiem, ale teraz to jest nie zgodne z prawem i przysięga lek. wet.
  • Odpowiedz
Żaden lekarz weterynarii nie uśpi zdrowego psa


@regos: na jakim świecie ty żyjesz? to tak jakby powiedzieć że żaden urzędnik nie weźmie łapówki. Uśpi uśpi jak posmarujesz albo znajomy.
  • Odpowiedz
@death070: @2cool2beAgod:

Mówię o normalnie działających lek wetach zgodnie z prawem.
Jeśli mówicie o jakiś patologicznych gabinetach to podejrzewam że to całkiem prawdopodobne . No ale nie jest to zgodne z prawem i po jednym takim udowodnionym numerze izba zabiera zezwolenie na środki narkotyczne albo nawet prawo wykonywania zawodu.
  • Odpowiedz