Wpis z mikrobloga

  • 68
Z bólem serca, ale muszę zapytać… Czy ktoś z Was nie chciałby przygarnąć małego pieska? Wabi się „Everest”, to suczka husky, praktycznie jeszcze szczeniak do ułożenia. Ma oczywiście rodowód, kartę szczepień, jest odrobaczona i od początku bardzo dobrze się socjalizuje. Nie boi się ludzi, dobrze znosi dzieci, kocha ruch i psoty. W grudniu przeprowadzam się do nowego apartamentu i regulamin budynku zabrania posiadania jakichkolwiek zwierząt. Nie mam pojęcia kto wymyślił takie bezduszne przepisy, niestety trzeba się dostosować… Chciałem go oddać siostrze, ale jej dzieci są uczulone na sierść. Miałem go wystawić na olx, jednak boje się, że trafi do jakiś handlarzy… Może tutaj znajdzie swój nowy dom? Uprzedzam, że jakakolwiek ewentualna adopcja będzie najpierw poprzedzona rozmową telefoniczną. Nie powierzę go jakiejś patologii. Bardzo się z nim związałem i nie chce, żeby ktoś go bił albo głodził, a wiem, że Polacy wręcz specjalizują się w tym. Jesli piesek do piątku nie znajdzie nowego własciciela będę zmuszony oddać go do schroniska albo uśpić :((((

#wykopeffect #pokazpsa #psy #zwierzaki #zwierzeta #husky #smiesznypiesek #pokazauto #bmw #m3 #rozdajo #warszawa
daeun - Z bólem serca, ale muszę zapytać… Czy ktoś z Was nie chciałby przygarnąć małe...

źródło: comment_1606719914zIBAnfujUDPMuAeyR4W1Mc.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@daeun: otusz c--j ci w dupę z tą zarzutką. Właśnie szukam psiaka (suczki) dla dzieciaków po tym jak dwie godziny temu dowiedziałem się, że szczeniak którego mieliśmy zaklepanego zachowywał i pewnie nie wyjdzie z tego i c--j z nowego członka rodziny. Dzieciaki załamane, bo to miał być pierwszy ich pies. A wychodzi na to, że jeszcze nie miały psa, a już im zdechł.
Mam nadzieję, że dostaniesz chociaż sraczki od
  • Odpowiedz