Wpis z mikrobloga

Pod koniec 2020 roku około 30-35% mężczyzn to incele.

Frustraci, przegrywy, sebixy i inni mężczyźni w kwiecie wieku nie mogą znaleźć partnerek i źle to wróży ogólnie na przyszłość Polski i świata.

Osoby, które są w wieku 18-35 mają dużo testosteronu dołączają do gangów, radykalnych obozów i ekstremistycznych grup religijnych. Większość bojówkarzy ISIS to incele.

Dlatego przewiduję w ciągu 10-15 lat coraz więcej przemocy, protestów i zamieszek na ulicach. Sam jestem spokojny, ale wiem, że sporo innych mężczyzn będzie dobierało się w grupy by planować swoją 'rebelię'.

Możemy to zobaczyć już w USA: ruchy Boogaloo, biali supremiści, BLM są coraz bardziej agresywne.

Dodać do tego covid, brak pracy i ogólny słaby stan gospodarki i nie trzeba być prorokiem, żeby wiedzieć co to znaczy.

#przegryw #depresja #blackpill #p0lka #s----------e #zwiazki #redpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #protest
TechPriest - Pod koniec 2020 roku około 30-35% mężczyzn to incele.

Frustraci, prze...

źródło: comment_1606677851oVAF8Hnj7bgUVREt3qS9qc.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

18-35 mają dużo testosteronu dołączają do gangów, radykalnych obozów i ekstremistycznych grup religijnych.


Sam jestem spokojny, ale wiem, że sporo innych mężczyzn będzie dobierało się w grupy by planować swoją 'rebelię'.


@TechPriest: od nieruchania wam się mózg wygładza XDDDDDDD
  • Odpowiedz
@TechPriest: tyle że te różowe to volcele, rurzowypasek nie moze byc przegrywem. Mają setki orbiterów tylko często nie ma wśród nich żadnego GIGACHADA ¯\_(ツ)_/¯

BTW jak 18% kobiet to incle to gdzie som dziewice? no nie ma, same z zerwanom uszczelkom pod głowico
  • Odpowiedz
@TechPriest: miałem ostatnio podobne przemyślenia.

Zły stan rzeczy widać choćby na wsiach, gdzie mężczyźni do 30. roku życia wałęsają się bezcelowo i piją a-----l. Jeżeli covidowe szaleństwo rządu i mediów nie skończy się w krótkim czasie, zacznie dochodzić do przestępstw na ogromną skalę. Mówię to w listopadzie.

Patrząc zaś na całokształt, i jakkolwiek smutno to nie zabrzmi, jesteśmy w okresie przedwojennym. Ludzka natura nie znosi dobrobytu i spokoju.
  • Odpowiedz
@TechPriest:

Pod koniec 2020 roku około 30-35% mężczyzn to incele. Frustraci, przegrywy, sebixy i inni mężczyźni w kwiecie wieku nie mogą znaleźć partnerek


Ale rozróżniaj po prostu samotnych facetów od inceli.
  • Odpowiedz
@xVolR:

nieruchający to incele


Nie, incele to ci, którzy nigdy nie zaruchali i cała frustracja z tym związana przenosi się na inne dziedziny życia. A są faceci, którzy mieli partnerki, a są samotni. Są też prawiczki, które nie czują żadnej frustracji i nie przywiązują większej uwagi do tych spraw.
  • Odpowiedz
@Ojciec_Slabeusz: incel z definicji to "involuntary celibate", to media nadały incelowi nową definicje. Więc jedyne prawiczki które nie są incelami, to tacy którzy nie ruchają z własnej woli, a nie oszukujmy sie, takich jest mało
  • Odpowiedz