Wpis z mikrobloga

Ale Polsat się zesrał XD

Rymanowski do rozmowy o pandemii zaprosił:

A) Marka Posobkiewicza, byłego Głównego Inspektora Sanitarnego, specjalistę od chorób wewnętrznych, morskich i tropikalnych z 19-letnim stażem, który sam przeszedł COVID-19.

B) Edytę Górniak, która nie dokończyła Technikum Ogrodniczo-Pszczelarskiego, ale za to ładnie śpiewała o Orle i o Żebrowskim z wąsem XDDDDD

#neuropa #koronawirus
źródło: comment_1606431256Ktjzi4xom02p7HYxFcfqj0.jpg
  • 19
@HeavyFuel: @natxd: @NapalInTheMorning: a nie wpadliście na to, że goście to nie tylko mają być eksperci, ale "reprezentacja" pewnych poglądów? I zestawiając specjalistę z Edzią, która w tym momencie występuje jako głos szurów i foliarzy, mamy piękną okazję wyjaśnić ich #!$%@? i wyssane z palca teorie. Przecież nie zaproszą jako "drugą stronę" anonimowego Janusza z grupy "nie wierzę w koronawirusa" na FB xd.
Imo to było postawienie przeciwko sobie osoby kompetentnej do wypowiadania się o covid19 i celebrytki której opinie docierają do milionów polaków a która wiele razy podkreślała swój sceptyzm wobec istnienia koronawirusa. Myślę że dobry zabieg telewizji.


@MartyByrde: @BrockLanders: a ja myślę że takie podejście w praktyce wcale tak dobrze się nie sprawdza. Z jednej strony eksperta jako reprezentanta, z drugiej celebrytkę z poglądami "jak mydło zabija wirusa, to może je