Wpis z mikrobloga

@SlonskoBaba: nie uważasz, że taki układ jest dobry jako fetysz a nie budowanie związku na takich fundamentach?
Ja bym nie nazwał tego normalnym związkiem chociaż sam jestem giga perwersem i robię każdą #!$%@?ą rzecz w uszku tylko jako domin ale później po wszystkim wolę się przytulić i normalnie funkcjonować bez rozkazów i traktowania różowej jak niewolnika xD
Ale nawet w takiej konfiguracji nie byłoby łatwo znaleźć kogoś tak elastycznego bo ludzie
nie musisz tego pisac, wystarczy ze wezmiesz jakiegokolwiek, on sam cie zacznie kontrolowsc


@zbrodnia_i_kawa: jest tu taki tag -> #przegryw

Zajrzyj jakie tam są wpisy, nie wierzę by chłopaki z tego tagu mogli kontrolować cokolwiek, wliczając zwieracze

A takich jest sporo
@Rudz1elec @davidero69 jutro się odezwę, bo od czasu Wykop 2.0 coś mi się spaprało z PW.
Generalnie bez trollingu i shitpostingu (tak, często trolluje tutaj z nudów) to tak - generalnie chciałabym takiego faceta i co ciekawe, to moje doświadczenie, gdy randkowałam (zaprzestałam z powodu problemów z pracą etc) pokazało, że ogromna ilość facetów jednak stawia na partnerstwo - co jest znacząco odległe od tego, co można przeczytać od facetów na wykopie.
@SlonskoBaba: Twoje pragnienia pachną trochę islamem albo... goreanizmem. Równie interesujący co szeroki temat, w sam raz na wieczorna pogawedke. Zapraszam panienkę na priv...