Wpis z mikrobloga

Piękna wiadomość. Mam nadzieję, że Youtube będzie działał dalej w tym kierunku i usuwał takich toksycznych typów. Oglądałem raz na jakiś czas tego typa i na początku pamiętam, że nawet heheszkowo było, ale już potem robiło się tam coraz większe szambo, chamstwo i prymitywizm wraz z przeplataniem alt-rightowego contentu.

Widzę, że w końcu wielkie firmy zaczynają przeciwdziałać temu szambu - szkoda tylko, że strasznie się to rozlało przez ich wcześniejszą bierność.

#neuropa #4konserwy #szarpankizzyciem #przegryw #konfederacja #bekaztwitterowychjulek
Pobierz r.....6 - Piękna wiadomość. Mam nadzieję, że Youtube będzie działał dalej w tym kieru...
źródło: comment_1606331706rAiabAgVJz0m5xVbVIIKoy.jpg
  • 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rorf46: zaraz pod twoim wpisem jest informacja o banie dla tygodnika NIE na fb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@j3sion: spokojnie już wrócili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do szarpanek. To bardzo dobrze się stało, nie było na polskim youtubie drugirgo takiego raka co tak szczuł na jakichś ludzi. Pod płaszczykiem "satyry" i przestańcie sobie mordy wycierać wolnością słowa. Bo jakby ktoś
@Suheil-al-Hassan: czy to przypadkiem nie on w którymś odcinku chciał aby policja strzelała do tych julek z protestu? Po chwili się zreflektował co palnął i coś tam burknął, że "no dobra, przesadziłem", ale gdyby żałował tak bardzo, to by wyciął ten fragment w montażu. Jak próbujesz być takim ultra alfa male i liderem inceli, to licz się z tym, że w pewnym momencie przekroczysz granicę.