Wpis z mikrobloga

Piękna wiadomość. Mam nadzieję, że Youtube będzie działał dalej w tym kierunku i usuwał takich toksycznych typów. Oglądałem raz na jakiś czas tego typa i na początku pamiętam, że nawet heheszkowo było, ale już potem robiło się tam coraz większe szambo, chamstwo i prymitywizm wraz z przeplataniem alt-rightowego contentu.

Widzę, że w końcu wielkie firmy zaczynają przeciwdziałać temu szambu - szkoda tylko, że strasznie się to rozlało przez ich wcześniejszą bierność.

#neuropa #4konserwy #szarpankizzyciem #przegryw #konfederacja #bekaztwitterowychjulek
r.....6 - Piękna wiadomość. Mam nadzieję, że Youtube będzie działał dalej w tym kieru...

źródło: comment_1606331706rAiabAgVJz0m5xVbVIIKoy.jpg

Pobierz
  • 50
@rorf46: Szarpanek czasami przesadzał i to było widać, ale to co mówił miało swój sens a momenty w których przesadzał nie łamał zasad społeczności youtuba. Na youtube widać filmiki, gdzie się szkaluje białych ludzi po pare milionów wyświetleń i jakoś youtube nie raczy ich usunąć. Taka to lewicowa wolność słowa. Wolność słowa i równość wyznania tylko dla mniejszości i lewicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczerze, ciesze się