Wpis z mikrobloga

Piękna wiadomość. Mam nadzieję, że Youtube będzie działał dalej w tym kierunku i usuwał takich toksycznych typów. Oglądałem raz na jakiś czas tego typa i na początku pamiętam, że nawet heheszkowo było, ale już potem robiło się tam coraz większe szambo, chamstwo i prymitywizm wraz z przeplataniem alt-rightowego contentu.

Widzę, że w końcu wielkie firmy zaczynają przeciwdziałać temu szambu - szkoda tylko, że strasznie się to rozlało przez ich wcześniejszą bierność.

#neuropa #4konserwy #szarpankizzyciem #przegryw #konfederacja #bekaztwitterowychjulek
r.....6 - Piękna wiadomość. Mam nadzieję, że Youtube będzie działał dalej w tym kieru...

źródło: comment_1606331706rAiabAgVJz0m5xVbVIIKoy.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@rorf46: Szarpanek czasami przesadzał i to było widać, ale to co mówił miało swój sens a momenty w których przesadzał nie łamał zasad społeczności youtuba. Na youtube widać filmiki, gdzie się szkaluje białych ludzi po pare milionów wyświetleń i jakoś youtube nie raczy ich usunąć. Taka to lewicowa wolność słowa. Wolność słowa i równość wyznania tylko dla mniejszości i lewicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczerze, ciesze się
  • Odpowiedz
@rorf46: Dlatego trzeba tą firmę rozbić, albo skonfrontować jej "regulamin" z konstytucją i z wolnością słowa...

@vegetator21: Znając życie OP to pewnie jakiś KOD-iarz albo inny Stonoga, któremu wystarczy wydać ich brudy na świat to od razu uciekają do Norwegii albo do Szwecji prosząc o azyl xD.
  • Odpowiedz
@rorf46: Żaden "prawacki rajd" ale czekam jak szala komunistów/socjalistów przeczyli się zbyt bardzo na lewo, a potem będzie powtórka z 1933 r. (jeśli wiesz co mam na myśli) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rorf46: szarpanki był zabawny, z treścią którą mówił na poważnie nie było mi po drodze, ale nie powinni go banować. Typowa jutubowa hipokryzja, jak mirek wyżej zauważył, np. że po białych można ładnie jechać tekstami rasistowskimi i h*i nikt sie tym nie zainteresuje.
  • Odpowiedz