Wpis z mikrobloga

Piękna wiadomość. Mam nadzieję, że Youtube będzie działał dalej w tym kierunku i usuwał takich toksycznych typów. Oglądałem raz na jakiś czas tego typa i na początku pamiętam, że nawet heheszkowo było, ale już potem robiło się tam coraz większe szambo, chamstwo i prymitywizm wraz z przeplataniem alt-rightowego contentu.

Widzę, że w końcu wielkie firmy zaczynają przeciwdziałać temu szambu - szkoda tylko, że strasznie się to rozlało przez ich wcześniejszą bierność.

#neuropa #4konserwy #szarpankizzyciem #przegryw #konfederacja #bekaztwitterowychjulek
Pobierz r.....6 - Piękna wiadomość. Mam nadzieję, że Youtube będzie działał dalej w tym kieru...
źródło: comment_1606331706rAiabAgVJz0m5xVbVIIKoy.jpg
  • 50
są jakieś granice. Trzeba egzekwować ich przekraczanie


@rorf46: Jakie dokładnie granice? Był durniem, ale nie namawiał nikogo do przemocy, czy czegoś w tym stylu. Granica wolności słowa powinna być ustawiona na tyle bezpiecznie, żeby jej nie przesuwać dowolnie, w polskim prawie jest to właśnie namawianie do przemocy. Idąc tym tropem znam kanały yt równie lub bardziej rakowe, a połowa wykopków ma poglądy kwalifikujące się do pozbawienia wolności jak chwalenie zbrodniczych reżimów.
@rorf46: a to sorry, nie wiedziałem, nie byłem w stanie obejrzeć wiecej niż 1 odcinek. powinni zaznaczyć, że to jest powodem i wtedy kasować jeśli to było jakoś realnie i dosłownie ujęte.