Wpis z mikrobloga

Jestem po kolejnej rozmowie o pracę (online). Tym razem stanowisko to Unity VR/AR Developer. Wymagania firmy były następujące: minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego, znajomość Unity w stopniu zaawansowanym, C# zaawansowany, angielski minimum B2 - codzienny kontakt z klientem zagranicznym, natomiast niemiecki między B1 a B2 (kilka zleceń z Niemiec, nie zawsze chcą rozmawiać po angielsku - tak mówili na rozmowie kwalifikacyjnej). Oczywiście pełna znajomość VR i AR.

Kwota netto jaką podałem to 5500zł - umowa o pracę. Nastała cisza. Pani z HR i kierownik działu jednogłośnie stwierdzili, że to stawka dla seniora, który częściowo zajmuję się też zarządzaniem zespołem. Propozycja z ich strony to po przeliczeniu 3900zł netto. Powiedziałem, że się nie zgadzam na taką stawkę.

Teraz siedzę i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem... Obecnie mam te 4-5k w zależności od miesiąca. Jak myślicie, czy popełniłem błąd odrzucając ich ofertę?

#pracbaza #korposwiat #programista15k #unity3d
  • 242
@CalibraTeam: brutto ale no - jestem testerem. Netto wychodzi około 8k. Z resztą jakoś teraz chyba będę się rozglądać za czymś za 15k brutto bo wlatuje mi brak ulgi do 26 roku życia w styczniu i żeby zachować poziom trzeba będzie znaleźć coś za wyższa stawkę.