Wpis z mikrobloga

Jestem po kolejnej rozmowie o pracę (online). Tym razem stanowisko to Unity VR/AR Developer. Wymagania firmy były następujące: minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego, znajomość Unity w stopniu zaawansowanym, C# zaawansowany, angielski minimum B2 - codzienny kontakt z klientem zagranicznym, natomiast niemiecki między B1 a B2 (kilka zleceń z Niemiec, nie zawsze chcą rozmawiać po angielsku - tak mówili na rozmowie kwalifikacyjnej). Oczywiście pełna znajomość VR i AR.

Kwota netto jaką podałem to 5500zł - umowa o pracę. Nastała cisza. Pani z HR i kierownik działu jednogłośnie stwierdzili, że to stawka dla seniora, który częściowo zajmuję się też zarządzaniem zespołem. Propozycja z ich strony to po przeliczeniu 3900zł netto. Powiedziałem, że się nie zgadzam na taką stawkę.

Teraz siedzę i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem... Obecnie mam te 4-5k w zależności od miesiąca. Jak myślicie, czy popełniłem błąd odrzucając ich ofertę?

#pracbaza #korposwiat #programista15k #unity3d
  • 242
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CalibraTeam: chłopie, niektórzy tutaj może rzeczywiście leca po bandzie, ale jesli to nie zarzutka, to nie wiem co.
Wywal w kibel to unity, wi-ary i jeśli ogarniasz rzeczywiście C# to dawaj na "normalnego" deva. W pierwszym poście nie napisałeś miasta, ale w Warszawce z 3 letnim doświadczeniem (obcinam dwa lata za przjeście z tych unity itd.) dostaniesz 10k brutto. Zresztą lokalizacja teraz to niewielki problem, bo wszystkie firmy i tak
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: chłopie jeśli to nie bait to serio idz w jakieś apki webowe, ssanie jest spore, jak sie gdzies zaczepisz to na start będziesz mial ryle samo, po 1,5-2,5 roku podwoisz stawkę z palcem w dupie xD
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: nie wiem dokładnie co Twój język w tym zakresie oferuje, ale jeśli pójdziesz w uznawane ze "łatwe" JavaScripty - jak vue albo lepiej react(jest masa kursów online), albo backendowe (bo jiz w tym siedzisz) - node.js,ruby, python, kilka lat temu (moze teraz tez?) php to szybko będziesz zarabiał więcej. SLOWO HONORU.

uwierz w siebie, jesli kilka lat klepiesz na backendzie to większość rozmów z osobami technicznymi (poza pytaniami specyficznymi
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: chłopie, nie jeden w tym wieku zmieniał branże, a w Twoim przypadku to "tylko" zmiana technologii.. niestety nikt za Ciebie tej decyzji nie podejmie, ale popatrz na stronki z ofertami pracy z IT, napisz niezobowiązująco do jakiegoś rekrutera i sklam w cv ze masz pol roku doświadczenia w react, to zobaczysz co sie będzie dzialo xD

albo napisz wprost do rekrutera - poproś o radę, jest ich mnóstwo, na
  • Odpowiedz
albo napisz wprost do rekrutera - poproś o radę, jest ich mnóstwo, na pewno ktoś poświęci Ci kilka minut zeby powiedzieć jak wyglada rynek


@komentarze: cholera, po 7 latach pracy w korpo nie wierzę w dobre intencje ludzi, tym bardziej za darmo
  • Odpowiedz