Wpis z mikrobloga

Jestem po kolejnej rozmowie o pracę (online). Tym razem stanowisko to Unity VR/AR Developer. Wymagania firmy były następujące: minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego, znajomość Unity w stopniu zaawansowanym, C# zaawansowany, angielski minimum B2 - codzienny kontakt z klientem zagranicznym, natomiast niemiecki między B1 a B2 (kilka zleceń z Niemiec, nie zawsze chcą rozmawiać po angielsku - tak mówili na rozmowie kwalifikacyjnej). Oczywiście pełna znajomość VR i AR.

Kwota netto jaką podałem to 5500zł - umowa o pracę. Nastała cisza. Pani z HR i kierownik działu jednogłośnie stwierdzili, że to stawka dla seniora, który częściowo zajmuję się też zarządzaniem zespołem. Propozycja z ich strony to po przeliczeniu 3900zł netto. Powiedziałem, że się nie zgadzam na taką stawkę.

Teraz siedzę i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem... Obecnie mam te 4-5k w zależności od miesiąca. Jak myślicie, czy popełniłem błąd odrzucając ich ofertę?

#pracbaza #korposwiat #programista15k #unity3d
  • 242
minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego


@CalibraTeam: No ja na przykład nie mam tyle...

Unity w stopniu zaawansowanym


@CalibraTeam: Ok, nie moja broszka, ale znajomość w innym aspekcie

C# zaawansowany, angielski minimum B2 - codzienny kontakt z klientem zagranicznym


@CalibraTeam: Spokojnie spełniam, oba nawet na wyższym poziomie

niemiecki między B1 a B2 (kilka zleceń z Niemiec, nie zawsze chcą rozmawiać po angielsku - tak mówili na rozmowie kwalifikacyjnej)


@CalibraTeam:
@CalibraTeam: ja Ci powiem. Zestaw klepacza C#-owego: WebApi (tak sie to nazywa) + EntityFramework. To jest level 1. Dodatkowe 2 kola do pensji - naucz sie OData. Nastepne 2 kola - zaloz sobie trialowa subskrypcje Azure Inzyniera Microsoft i ogarnij jutubami, jak sie tam zarzadza tokenami, web api, ten ich dziwny jezyk do logow (i jak sie z tym zintegrowac w webapi). Nastepne 2 kola - ogarnij jak dziala mvc (i
po dwu latach, teraz mam niecałe trzy lata expa. UOP. Ale mam duże umiejętności jeśli chodzi o dość niszowe rzeczy - więc mogę krzyknąć więcej niż inni midzi. Ogólnie AWS i mocna wiedzą unixowa i za to mi płacą.


@Axoi: Serio zazdroszczę i czuje się jak śmieć jak po raz kolejny takie coś czytam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam ponad 5lat expa w embedded i uop 6k
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GandalfPl: zgadzam się z wszystkim oprócz ostatniego zdania;) gamedev daje zarobić, tylko jest masa piwniczaków co nie znają wartości swojej pracy, a potem robią za jakieś grosze, a nam psują rynek xD
@Mr_Swistak: prawdopodobnie masz racje, nie mam o tym pojecia, chociaz z grami jestem zwiazany (takze zawodowo) od wielu lat. Kurde, zaciekawiles mnie. Rzygam juz webapi i restami. Moze by tak wejsc w te cale unity, hmmm :D