Wpis z mikrobloga

Rozkręciłem konsole (proponuje wprowadzić program Xiaomi+ - osprzęt Xiaomi w każdym polskim domu) - i generalnie było coś na wiatraku, ale poprawienie jego nie rozwiązało problemu.

Czyli problem z cewkami.

Jeśli chcecie mieć pewność czy to na pewno cewki proponuje zrobić test - jeśli jesteście w dashboardzie konsoli i nic nie robicie - natężenie hałasu powinno się zmniejszyć (cewki powinny być wręcz niesłyszalne), natomiast przy grze natężenie hałasu powinien wzrosnąć.

Chciałbym również wspomnieć o specyficznej anomalii która jednoznacznie wskazała, że to są cewki. W Valhalli raz na 5 godzin zdarzały mi się 2-3 sekundowe zamrażanie ekranu - wtedy wręcz konsola milkła - nie było słychać żadnych cewek. Natomiast gdy gra wracała do poprawnego działania - cewki znów zaczęły brzęczeć.

Co dalej? Zadzwoniłem do supportu Playstation - opisałem całą sprawę, prosili mnie o wysłanie materiałów wideo ukazujący problem. Materiały zostały wysłane a problem opisany, więc pozostało mi czekanie na odpowiedź.

Jeśli coś się zmieni w mojej sprawie - napiszę.

PS. Przepraszam za filmik (światełka), ale nie chciało mi się nagrywać ponownie.

#ps5
Bratkello - Rozkręciłem konsole (proponuje wprowadzić program Xiaomi+ - osprzęt Xiaom...
  • 26
@camos: Tylko w Valhalli, w innych grach nie spotkałem się z tym problemem. Grałem w Astro, Hitmana, Warzone, Journey. Obstawiam to, że Ubisoft znowu sobie nie poradził z technicznymi aspektami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bratkello: > The problem is that not all players are experiencing this noise with the same intensity. Without going any further, the PS5 Digital Edition of the writer has a slight electrical noise when running Demon’s Souls, but it is totally imperceptible while I’m playing or if I’m wearing headphones and only hear it if I mute my TV and move slightly closer to the console, however, other players are having