Wpis z mikrobloga

mirki pijcie ze mna kompot, wlasnie podpisalem kredyt na kupno domu:)
nie idealny, ale w sam raz
wiem ze duzo ludzi uwaza ze to zly czas na kupno i w sumie moze to byc paczatek wielkiego kryzysu, ale walic to, raz sie zyje!
poza tymu mnie ceny sa na tyle szalone i zwiekszaja sie ciagle, skladalem oferty na dom od 2 lat i nigdy nie byly akceptowane (a byly nawet wieksze niz ceny ofertowe), w Belgii jest jednak calkiem inny rynek, wielu bogatych ludzi i wielu pracownikow instytucji
przeprowadzka w styczniu badz lutym i bajka:)

#nieruchomosci #dom #bruksela #belgia
  • 49
@arinkao dlatego pod Bruksela kupiłem. Ladnie, bialo, bezpiecznie. Przynajmniej na razie
Tak, już prawdopodobnie mógłbym do końca życia leżeć na plaży w Tajlandii i nie pracować.
Ale dzieci jednak swoje kosztują. Wyksztalce je ile będą chciały, nie muszą iść na studia jak nie zechcą (w Belgii jest to lepiej rozwiązane niż w Polsce i nawet zawodówki cieszą się estyma bo kształcą rzemieślników)
Ale na razie mają dobrą prywatną szkołę, 3 języki płynne
@arinkao kondycja od czasu jak skończyłem 30 lat świetna. Najpierw ultra biegi, teraz rower.
Ale fakt. Mam kilka cm w pasie za dużo
Mam wadę wymowy. To już chyba wg wykopu przegryw
No ale jakoś z dziewczynami nie miałem problemu nigdy. Choć wysoki to z twarzy nie jakiś chad
No I w związku więcej czasu niż większości wykopków żyje bo zaczęliśmy w '98
@wykopowy_brukselek: O Boże, Ty jesteś błędem w Matrixie (ʘʘ) To musi być bajt... ;)
Ja cały czas sie zastanawiam nad tą Tajlandią i czemu akurat tam, jak Ty sobie to wyobrażasz? Nie byłam w Tajlandii a mnie to nurtuje.
@arinkao pojechałem rok temu na święta z rodziną na 18 dni. Od dawna chciałem teraz się udało.
Fajny hotel, w hotelu swoj ogrodzony domek z basenem
Tylko śniadania bo brać w Tajlandii all Inc to chyba tylko szaleniec.
Co dzień inna restauracja gdzieś w okolicy, dzieci zachwycone, my zachwyceni
Wspaniale było i jakby nie covid to w tym roku bym na miesiąc leciał
Odpoczęliśmy świetnie, ani chwili się nie nudziliśmy ani nie